MITMEKÜLGSE KAUBAVALIKUGA JA SOODSAIM E-POOD

1Meie kogenud internetipoest leiad eranditult kõik eluks vajaliku! Meie tootekataloog on internetituru parim ning kauba hinnad seejuures väga soodsad. Uuri tootekataloogi ja tee soodne valik!

VÄLISED KÕVAKETTAD IGASUGUST TÜÜPI LAUAARVUTILE

Välised kõvakettad on dokumentide hoiustamisel suureks abiks. Kompuutri mäluruumist selleks enamasti ei piisa. Tohutu dokumentide hulga puhul on mõistlik soetada välised kõvakettad. Välised kõvakettad on mugavad seadmed, sest antud kõvakettaid saate ühildada kõikvõimalike kompuutritega. Selle abil on võimalik dokumente kompuutrite vahel ringi toimetada. Lisaks on välised kõvakettad Teie arvuti hävimisel garantiiks, et olulised failid jäävad alles. Meie internetipoes on välised kõvakettad müügil erisuguse suuruse ja mäluruumiga. Osad välised kõvakettad on mäluruumiga kuni lausa 2000 GB. Soeta usaldusväärsed välised kõvakettad ja Sulle olulised failid on kaitstud!

LAUAARVUTI KABINETTI VÕI HOOPIS MÄNGUDE AUSTAJALE

Kuigi sülearvutid saavad aina populaarsemaks, on kvaliteetne lauaarvuti peaaegu asendamatu. 1a.ee suurest valikust leiab sobiva lauaarvuti iga soovija. Stiilsesse kontorisse vali kauni väljanägemise ning paljude lisavõimalustega lauaarvuti. Lauaarvuti välimus on aina esinduslikum, seega ei pea arvutit ilmtingimata laua varju panema. Sellele lisaks on lauaarvuti pluss laptopi kõrval suurem võimsus. veebipoe sortimendist avastad väga võimsa 6000 GB lauaarvuti. Selline lauaarvuti on ideaalne mängijale. Soeta meie internetikauplusest kvaliteetne lauaarvuti ja naudi seda muretult pikki aastaid!

ELEKTRIT SÄÄSTVAD ELEKTRIPLIIDID IGASSE KÖÖKI

Meie e-poes on elektripliidid tuntuimatelt köögitehnika tootjatelt. Elektripliidid on erinevate näitajatega, et passida igasse majapidamisse. Elektripliidid erinevad võrdluses mõõtude, pinna materjali ning energiaklassi osas. Ostetumad on keraamilise pinnaga elektripliidid. Valida on lisaks vastupidavad malmpinnaga võis hoopis turvalised induktsioon elektripliidid. Tahetud on rohkem mahutava ahjuosaga elektripliidid. Meie internetipoe suure köögitehnika sortimendist saavad elektripliidid kõik perenaised!

MOBIILTELEFONIGA ÜHILDUVAD NUTIKELLAD

Nutikellad on peaaegu nagu pisikesed telefonid. Nutikellad näitavad kella ning ühenduvad nutitelefoniga. Nutikellad edastavad nutitelefonilt andmeid ning haldavad mobiili lisarakendusi. Lisaks kõigele suudavad nutikellad kõnedele reageerida, välja helistada ning sõnumeid saata. Osad nutikellad on kasutatavad aktiivsusmonitoridena. Kirjeldatud nutikellad loevad sportija sammude kogust, näitavad kiirust ja läbitud vahemaad. Kõrge kvaliteediga nutikellad on niiskus-, põrutus- ja mustusekindlad. Kui Sa otsid mugavat elu, siis muretse enda käele võimekas aktiivsuskell!

VÄIKESTE KLIENTIDE LEMMIKTOODE – LAPSEVANKRID

Meie internetikaupluses on pakkuda väga suures sortimendis lapsevankrid. Saadaval on lapsevankrid alates sünnist kuni lasteaiani. Lapsevankrid jagunevad loendamatute lisade poolest. Turul on erinevatest materjalidest lapsevankrid – kunstnahk, kangas jne. Lapsevankrid, milliste raamil on mitmeid funktsioone, on populaarsemad. Sportimiseks sobivad lapsevankrid on pööravate esiratastega. Kõige paremad lapsevankrid soetad 1a.ee e-poest!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s