LAHEDAD ASJAD HEA HINNAGA

veikaliTrimmerid, et saaksid muru niitmist täiel rinnal nautida! Grillid, et toidu ettevalmistamine oleks puhas lust! Kiigud, et hoog oleks alati võimas! Madratsid, et uni oleks Sul magus! Taskulambid, et see näitaks kuhu astuda! Internetipood, et šoppamine oleks nauditav!

TRIMMERID – TRIMMERDAMISE ABIGA SAAD ÜSNA ÕIGEAEGSELT SALEDAKS

Tootevalikus on elektrilised ja bensiinil toimivad trimmerid. Loomulikult on trimmerid ka erinevas suuruses, et Sul oleks võimalus oma kasvule ja kaalule vastav valida.  Keerulisemate alade lõikamiseks on trimmerid lausa hädavajalikud. Trimmerid niidavad umbrohu ilusti ära tikripõõsaste juurest ja ploomipuude ümbert. Trimmerid on hea viis trenni teha! Laias valikus trimmerid igaühe jaoks!

KUI JUBA GRILLID, SIIS GRILLI MAITSEKALT!

Mitmesugused grillid – erisuuruses ja erinevast materjalist valmistatud lisavad valikuid juurde.  Kui Sul tekib vajadus grilli sagedasti ära paigutada, siis kokkupandavad grillid oleks kõige parem ost. Kui Sulle meeldib siseruumides grillida, siis lauagrillid on sobilikud grillid Sinu kööki. Aiagrillid aga on kõige massiivsemad grillid ning võivad õues olla pikalt. Ükskõik missuguse grilli otsustad osta, on oluline ka mida Sa sellega grillid!  Suures valikus grillid meie internetikaupluses!

KIIGED, MIS TOOVAD LUSTI

Kiigevalikus on kiiged põnnidele igas vanusegrupis.  Imikute kiiged on suurema seljatoega, mida saab reguleerida. Kiiged beebidele võimaldavad pisikestel seal magada või ringi vaadata.  Kiiged alla aastastele on järgmistelt kaubamärkidelt FisherPrice, Nuna ning SunBaby. Kaubavalikus on kiiged ka neile, kes oskavad iseseisvalt oma pead hoida. Kõik kiiged tõstavad igaühe tuju.

MADRATSID ON SÜGAVA UNE SALADUS

Meie internetipoes müügil olevad madratsid on hinnatud ning kvaliteedikontrolli läbinud.  Madratsid on meil erinevas suuruses.  Samuti erinevad madratsid ka vedrustuse poolest.  Seljaprobleemida puhul sobivad madalama pehmusastmega madratsid.  Samuri ka titadele valmistatud madratsid peaksid tüüpi olema.  Vedrustusega madratsid on õige valik pehme voodiaseme armastajatele!

TASKULAMBID – PÕHJUSEID SELLE KASUTAMISEKS ON ROHKELT

Taskulambid loodetavasti ei lähegi moest välja! Taskulambid on hädavajalikud nt nendele, kes peavad tihti keldris käima.  Loodusesse või reisile minnes on taskulambid võivad ka olla hädavajalikud. Taskulambid arendavad lapse loovust. Mitmesuguste võimaluste ja aksessuaaridega taskulambid meie e-kaupluses. Ka taskulambid on algava kevadkoristuse tähistamiseks natuke madalama hinnaga!

Uuri ja osta juba täna, et hiljem pahameelt tundma ei peaks! Käesoleva nädala kampaaniatooted on – taskulambid, trimmerid, madratsid, grillid ja kiiged!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s