UUE AASTA PUHUL PALJUD TOOTED E-POES KAMPAANIAHINNAGA!

madona24.lvSel kuul on e-poes tavakohasest odavamad kampaaniatingimused järgmistele kaupadele – arvutikomponendid, võrgutooted, audio ja samuti video konsoolid.  Uuri ka teisi rubriike meie e-poes, kahtlemata saad endale midagi vajalikku.

ARVUTIKOMPONENDID JA VÕRGUTOOTED

Nagu eelnevalt mainisime, on arvutikomponendid ja võrgutooted hetkel väga madalate hindadega.

Tootegrupi arvutikomponendid all on pea viissada sorti emaplaate, üle saja protsessori ning üle 50 helikaardi ja optilise seadme.   Muretse endale meie veebipoest arvutikomponendid, mis ei ei valmista Sulle pettumust. Eesti number üks e-kauplusest soetatud arvutikomponendid on vähemalt kahe aastase garantiiajaga.  Peata otsingud ning osta arvutikomponendid meie poest ja me garanteerime toodete kvaliteeti.

Soodustoodete seas on muidugi ka mitmesugused võrgutooted.  Võrgukaardid, meediakonverterid, videosignaali jagajad – seda tüüpi juhtmega võrgutooted leiad mugavalt ühest kohast.  Võrgutooted on unikaalsed seepärast, et nendele saab pikendada garantiid.  Sajad võrgutooted on kampaania raames soodsamad ning saavad laost otsa õige pea!

Kui muretsed võrgutooted või arvutikomponendid koju või kontorisse, kasutad neid muretult veel kaua.

AUDIO JA VIDEO KONSOOLID

Enam kui tuhat kuuluvad ainuüksi TV, audio, video, konsoolid rubriigi juurde. Lisaks telekatele, leiad laias arvus ka audio ja video konsoolid.

 Audio rubriigis on kõike alates diktofonidest akustiliste süsteemideni välja. Nt raadiokellad asuvad kodulehel audio seadmete juures. Üle viiekümne muusikakeskuse Philips, Panasonic, Samsung ja muudelt audio  seadmete ettevõtetelt. Enim audio tooteid on kõrvaklappide kategoorias – neid on ligi 2000!

Meie e-kauplusest leiad samuti video konsoolid ja kõik vajaliku nende jaoks.  Soodustoodete seas nüüd video konsoolid usaldusväärsetelt suurfirmadelt.  Enne toote ostukorvi saatmist veendu, et laos oleks välja valitud video konsoolid kohapeal.  Kvaliteetne ja odav harilikult ei käi käsikäes, seetõttu saavad meie video konsoolid tõenäoliselt üsna ruttu laost. Kasuta otsingut ja leiad hõlpsasti otsitud video konsoolid.

VEEBRUAR ALGAB MEIE E-POES SUURE SOODUSKAMPAANIAGA

Parimate pakkumiste periood e-poes on käes! Šoppamine e-poes ei ole kunagi olnud nii lihtne ja turvaline.  kasuta aega otstarbekalt ning avasta ise millised suurepärased pakkumised on meie e-poes. Allahindlused e-poes ei ole igavesti, poodle juba täna!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s