KEVAD TULEB MEELDIVALT ÜLLATADES

lejupielādeTööriistad, rulad, basseinid, droonid, aiavalgustid ja aiamööbel on selle kevade üllatajad!

VAID HEAD TÖÖRIISTAD ON KASULIKUD REMONDITÖÖDES!

Meie internetikaupluses on saadaval tööriistad nii amatööridele kui ka professionaalidele. Kaubavalikuks tööriistad on tuntud tootjatelt nagu Bosch, DeWalt ja Bort.  Kvaliteetseks poodlemiseks oleme eraldi paigutanud samuti remonditööde tööriistad.  Mõned tööriistad on näiteks freespingid, perforaatorid, puuvasarad ning paljugi veel.  Juhul, kui Sinule ei ole remonditeema nii tuttav, siis otsi vajalikud tööriistad enim ostetute seast. Suurepärase hinnaga tööriistad meie e-poest!

PARAS HETK AIAMÖÖBEL NING AIAVALGUSTUS VÄLJA VAHETADA

Üle 100 erineva eseme rubriigis aiamööbel ja aiavalgustid. Kui Sulle meeldib kvaliteetne aiamööbel soodsa hinnaga, siis šoppad õiges kohas! Stiilne aiamööbel muudab kevadise aiapeo veelgi toredamaks. Soeta aiamööbel aeda või verandale.  Järjesta aiamööbel filtri abil odavamast kallimani ja tee oma valik nüüd!  Usaldusväärsetelt koostööpartneritel aiamööbel ootavad Sind!

Muretse oma verandale aiavalgustus, mis toob aeda stiili ja valgust. LED, Solaarlamp, Latern – soeta enda jaoks vajalik aiavalgustus. Kui Sinu aed on päikeseküllane, siis vali aiavalgustus päikesepaneeliga. Kui tahaksid nähtavaks muuta rada, siis vali maasse asetatav aiavalgustus.  Ka aiavalgustus on soodustuste puhul soodsam kui muidu. Leia aiavalgustus elektroonilist omaduste või disaini järgi.  Vaata ja leia koduaeda värskendav aiavalgustus ja muuda pimedad ööd helgemaks.

RULAD KÕIGILE PERELIIKMETELE – UUS ÜLESANNE

Erksad ja kvaliteetsed rulad kirjeldavad kevadet ilusti.  Rulad pole enam kaua ainult noorte harrastus. Mitte miski ei õpeta Sul kiiremini koordinatsiooni kui rulad. Soeta perekonnaliikmetele usaldusväärselt kaubamärgilt rulad ja õppige midagi lahedat sellel hooajal.  Peale selle on meil müügiks ka rulad näppudega sõitmiseks.   Erisuuruses ning erineva stiiliga rulad vaid loetud päevi kampaaniahinnaga!

DROONID MIS VIIVAD FILMIMISE UUELE TASEMELE

Erinevate omadustega droonid veebipoes. Enamus droonid on praegu soodushinnaga. Ka vingemad droonid, mida saad juhtida tahvelarvuti abil. Taolised droonid võivad lennata mõne kilomeetri kaugusele juhist.  Lihtsamad droonid lendavad mõnesaja meetri kaugusele.  Suured droonid lendavad täis akuga umbes 25min. Droonid loomulikult oma ala parimatelt kaubamärkidelt!

BASSEINID JA SUVI – MIS VÕIKS OLLA VEEL PAREM?

Meil on müügis erinevat tüüpi ja mõõtu basseinid. Raamiga basseinid on harilikult mahukamad.  Raamiga basseinid on olemas nii ruudulise kui ka ümara kujuga.  Täispuhutavad basseinid on värviliste illustratsioonidega. Näiteks on laos veel olemas loomakujulised basseinid.  Lisaks leiad ka titadele basseinid, mis sobivad kasutamiseks samuti vannitoas.

Ainult mõni nädal veel rulad, tööriistad, aiavalgustid, aiamööbel, droonid ja basseinid soodsamad!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s