KEVAD NAASEB MEELDIVALT ÜLLATADES

images (1)Tööriistad, rulad, basseinid, droonid, aiavalgustid ja aiamööbel on algava kuu peategelased!

VAID HEAD TÖÖRIISTAD ON ABIKS REMONDITÖÖDES!

Meie internetikaupluses on olemas tööriistad nii asjaarmastajatele kui ka asjatundjatele. Valikus tööriistad on tuntud tootjafirmadelt nagu Bosch, DeWalt ja Bort.  Mugavaks poodlemiseks oleme eraldi listi pannud samuti remondi tööriistad.  Sellised tööriistad on nt akutrellid, kruvikeerajad, tikksaed ning paljugi veel.  Juhul, kui Sinule pole veel remonditeema nii südamelähedane, siis leiad vajaminevad tööriistad populaarsemate seast. Suurepärase hinnaga tööriistad meie e-poest!

IDEAALNE MOMENT AIAMÖÖBEL JA AIAVALGUSTUS VÄLJA VAHETADA

Üle saja erineva eseme rubriigis aiamööbel ning aiavalgustus. Kui Sind huvitab korralik aiamööbel mõistliku hinna eest, siis oled õiges kohas! Selleks, et ilusalt ja ka mugavalt alustada grillihooaeg on aiamööbel täitsa vägagi vajaolev.  Soeta aiamööbel õunapuu aeda või verandale.  Järjesta aiamööbel ühe klõpsuga soodsamast kallimani ja vali kohe endale uus mööbel!  Aiamööbel kauaaegsetelt tootjatelt nagu Home4you ja Stram.

Leia enda aeda aiavalgustus, mis toob aeda stiili ja valgust. Kaubavalikus on nii LED kui ka solaarlambi tüüpi aiavalgustus. Pluss on võimalik valida laterna tüüpi aiavalgustus. Kui oleks vaja valgustada rada, siis leia vastav aiavalgustus.  Samuti aiavalgustus on sooduskampaania raames odavam kui tavapäraselt. Vali aiavalgustus võimsuse või värvuse järgi.   Kauakestev aiavalgustus juba ootab kojuminekut Sinu kaunisse aeda.

LAHEDAD RULAD AITAVAD RANNAHOOAJAKS LISAKILOD MAHA SAADA

Värvikad ja lahedad rulad võtavad kevade vastu kenasti.  Rulad ei ole juba pikemat aega vaid nooremate hobi. Rulad on abiks tasakaalu ja manööverdamise arendamisel eranditult kõigil.  Soeta perele usaldusväärselt kaubamärgilt rulad ja õppige miskit uut sel hooajal.  Peale selle on internetipoes müügiks samuti rulad näppudega trikitamiseks.  Seda tüüpi rulad on perfektne ese laste käe motoorika arendamisel.

DROONID MIS VIIVAD FILMIMISE UUELE TASEMELE

Erinevate omadustega droonid veebipoes. Droonid on üldiselt juhitavad kaugjuhtimispuldiga. Aga on võimsamad droonid kaugjuhitavad nutitelefoni või tahvelarvutiga.  Taolised droonid võivad lennata paari km kaugusele nutiseadmest.  Vähem võimsad droonid lendavad tavapäraselt alla kahesaja meetri. Võimsamad droonid saavad lennata täis akuga umbkaudu 25min. Kvaliteetsed droonid ja nende tarvikud soeta mugavalt meie veebikeskkonnast.

BASSEINID AIAS ON KASVAV MOOD EESTLASTE SEAS

Müügiks erinevas mõõdus ja stiilis basseinid. Raamiga basseinid on veidi suuremad.  Raamiga basseinid on valikus nii kandilise kui ka ümara kujuga.  Täispuhutavad basseinid on värviliste joonistustega. Nt on laos veel olemas kaelkirjakukujulised basseinid.  Samuti leiad ka titadele basseinid, mis sobivad kasutamiseks ka siseruumides.

Ära maga maha allahindlusi loetletud kaupadele – basseinid, rulad, droonid, aiavalgustid, tööriistad ja aiamööbel!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s