ÜLLATAVAD SOODUSTUSED SEL SUVEL ON 1A.EE VEEBIPOES!

images-5Suvi on ukse taga ning mõistagi ka sel hooajal on 1a.ee valmis seadnud midagi erilist. 1a.ee on ka seekord valinud kõige kuulsamad esemed kampaaniatoodete sekka.

Matkamiseks telgid ning magamiskotid, noortele kõlarid ja kõrvaklapid ja mõistagi suures valikus kodutehnika Sulle koju. Lisaks on Eesti territooriumil 1a.ee toodete tarne absoluutselt tasuta! Kui soovid kvaliteetset kaupa parima hinnaga, siis tule 1a.ee-sse!

HOOLITSE ENDA KÕRVADEST JA VALI KÕRVAKLAPID 1A.EE VEEBIPOEST
1a.ee on kaupluse kaupade sekka valinud kõrvaklapid juhtivatelt kaubamärkidelt. Valikus on nii kõrvapealsed kui ka –sisesed kõrvaklapid. Kõrvapealsed kõrvaklapid on sobiv valik neile, kes armastavad muusikat kuulata palju ning kelle jaoks on heli kvaliteet oluline. Harrastussportlastele sobivad ideaalselt kõrvaklapid, mis jäävad kenasti kõrva püsima. Kui hindad privaatsust, saad valida sellised kõrvaklapid, mis summutavad müra. Müra summutavad kõrvaklapid on valikus mitut tüüpi. Ainuüksi 1a.ee-s on müügiks kauakestvad kõrvaklapid madalaima hinna eest.

KÕLARID VÄLJA NING PUHKUS VÕIB ALATA!
Mis teeb istumise lähedastega eriliselt toredaks? Õige – head kõlarid ja kvaliteetmuusika! 1a.ee kõlarid leiavad tee ka kõige nõudlikuma kliendini. Juhtmevabad kõlarid on eriti mugavad kasutamiseks nii looduses kui ka autos. Heli tugevuse poolest on juhtmeta kõlarid samaväärsed juhtmega ühendatavatega. Juhtmevabad kõlarid harilikult töötavad Bluetooth ühenduse kaudu. Laadimiseks on need kõlarid USB pesaga, mis muudab kasutamise väga mugavaks. Leia sobivad kõlarid meie internetikauplusest 1a.ee!

Sel suvekuul on taas 1a.ee kampaaniatoodete hulgas on ka telgid. Valikus telgid nii väikestele aias kämpimiseks, kui ka telgid professionaalidele. Matkamiseks perekonna või sõprade seltsis on sobilikumad mahukamad telgid kus on vähemalt neli magamiskohta. Loodussõpradele aga, kes eelistavad privaatsust on valikus ülikerge kaaluga telgid. Pealegi on valikus samuti telgid mis on mõeldud rannas kasutamiseks – suurepärane päikesevari lastele. Kõik meie telgid leiad rubriigi „Turism ja puhkus“ alt. Telgid Sinu matkaks ainuüksi tuntud kaubamärkidelt!

NR 1 KODUTEHNIKA INTERNETIKAUPLUS 1A.EE
Järjepidevalt on 1a.ee teinud parimaid pakkumisi täpselt kodutehnika toodetele. Põhjus on elementaarne – kodutehnika on ja jääb meie igapäevaelu tähtsaks osaks. 1a.ee e-poes leiad kodutehnika masinaid juhtivatelt kaubamärkidelt nagu Siemens, AEG, Electrolux. Kahtlemata leiad omale kvaliteetse kodutehnika, sest 1a.ee kaubavalik on niivõrd suur. Et vajaliku masina leidmine oleks veelgi lihtsam, leiad veebilehelt kodutehnika kolme erineva nupu alt – suur, väike ning integreeritav kodutehnika. Selleks et poodlemine oleks veelgi lihtsustatud, otsi vajalikku toodet otsingu lahtri abil. Kasuta oma aega ning raha targalt – soeta kodutehnika 1a.ee e-poest!
Vaata lisaks 1a.ee!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s