POODELDES SÜGISELE VASTU

women-love-tech-06_eztali_y1pmusMeie e-poes on jälle grandioosed allahindlused!  Sooduspakkumised on mitmes sfääris – kodu, aed, santehnika, optika ning fototehnika.  Kui Sa ei soovi, et remont Sind pankrotti viiks, siis soeta töövahendid meie e-poest. Ühtlasi ka on saadaval ka kinkekaardid igas summas.

KODU, AED JA REMONT – LEIA ABIVAHENDID MEIE JUUREST

Tee enda maja korda sirvides meie e-poes kodu, aed ja remont lehte.  Kodu, aed ja remont leht alt leiad järgmiseid tooteid uksematid, tööjalatsid, aia- ja võrkkiiged.  Kodu, aed alajaotusest leiad erisuguseid muruniidukeid.  lihvimasinad, kruustangid ning naelad ja kodu remont on kordades mugavam. Kui Sinu kodu, aed on korda tehtud ja remont on valmis saanud, siis saad julgelt sirvida samuti ülejäänud kategooriaid meie e-poes.

SÜGISENE HINNALANGUS SANTEHNIKA ESEMETELE

Santehnika ja lisaseadmed sauna tootegrupis on kõik vajaminev ideaalseks pesuruumiks. Santehnika toodete juurest leiad kõik vajaliku, et remont pesuruumis oleks hõlpsam.  Vannid ja vannide lisatarvikud, segistid ja segistite lisatarvikud leiad meie e-poes santehnika lehel. Paljud kaubad santehnika kategoorias toimetame kohale tasuta. Leia santehnika rubriik meie e-poes kasutades otsingut-http://www.1a.ee/santehnika_ja_kutteseadmed.

JÄÄDVUSTA OMA ELU ILUSAIMAD MOMENDID – KÜLASTA OPTIKA JA FOTOTEHNIKA SEKTSIOONI

Optika osasse kuuluvad mitmesugused objektiivi kaaned ja välklampide tarvikud.  Peale selle hõlmab optika kategooria ka välklampide difuusoreid.  Fototehnika kategooriasse aga lisasime peegelkaamerad ning samuti teleskoobid. Peale selle on kõik fototehnika lisavarustust samuti samalt lehelt leitav. Taolised esemed nagu näiteks fotopaber ja filmirullid on ka saavdaval fototehnika lehelt. Kui Teile on tähenduslik lisaks firmale ka asja materjaalne väärtus, siis fototehnika ja optika on õige koht kus šopata!  Kanna hoolt enda fototehnika ning optika asjade eest ning naudi ilusaid mälestusi!

UUDISTOODE – KINKEKAARDID

Valmistu juba varakuld jõulepeoks ja muretse kinkekaardid juba praegu oma perekonnaliikmetele. Erinevas väärtuses kinkekaardid meie e-poes on saadaval aastaläbi.  Meie e-poes ostetud kinkekaardid on igati pidi mõistlik ning praktiline kingitus igale ühele.  Väikseima hinnaga kinkekaardid on 5 EUR.  Kingi võimalused sõpradele, kingi kinkekaardid. Kirjuta otsingulahtrisse kinkekaardid ning tee oma valik!

 Fototehnika ja optika, santehnika, kodu, aed ja remont – sellised on sektsiionid meie e-poes, mida peaksid kindlalt vaatama.

Kohtumiseni e-poes!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s