VINGE BATUUT SUVEKS VALMIS

internet_shoppingElektroonikapood, millel on üllatusi igaühe jaoks on mõistagi 1a.ee.  Astu lähemale ja šoppa, kuna meie elektroonikapood on nagu ikka oma ülesannete tipus! Sel aastal üllatavate hindadega kõige uuemad telefonid, erisuuruses boilerid ning palju muud.  Peale selle kingime Sulle võimaluse endale saada juba nüüd maruvahva batuut vägagi sõbraliku hinnaga!

MAITSEKAD NING KVALITEETSED TELEFONID

1a.ee toodete seas on telefonid igale maitsele.  Telefonid rohke mäluga sobivad nendele, kellel on igapäevaselt kasutuses rohkelt faile – muusika, dokumendid, videosalvestised. Nuppudega telefonid pigem neile, kelle jaoks on oluline vastupidavus.  Seda tüüpi telefonid ei ei kuluta nii kiiresti akut nagu näiteks nutitelefonid. Kui tahad alati teada kõike mis ümberringi toimub, leia telefonid suure ekraaniga. Vali sobiva välimusega telefonid enda ja lähedaste jaoks. Lisaks saad valida 1a.ee-st ka eritüüpi lisatarvikuid, mis teevad telefonid veelgi ägedamaks.

Miks mitte osta kampaaniahinnaga batuut kohe nüüd? 1a.ee pakkumises on allahinnatuna mõlemad – suur ja väike batuut.  Mitmele inimesele batuudil hüppamiseks sobib etemini 3 meetrise läbimõõduga batuut. Üksinda trenni tegemiseks miks mitte aga väiksem batuut! Suuremat sorti batuut on koos võrguga, mis ennetab vigastusi.  Kaitsevõrku on võimalik osta ka eraldi, selleks, et samuti väiksem batuut oleks Sinu jaoks ohutu. Tee tark valik ja osta sobiv batuut 1a.ee-st!

BOILERID, MIS EI VEA SIND ALT

Meilt leiad boilerid, mis sobivad igasse elamusse. Tehes valikud, pead olema kindel, kas Sul on vajalikud elektri- või gaasiküttega boilerid. Boilerid, mis töötavad gaasiga ei ole võimalik paigaldada igasse korterisse. Elektriküttega boilerid aga sobivad ülesseadmiseks peaaegu igasse elamusse.  Boilerid võivad erineda ka mahu aspektist – mida vähem tarbijaid seda pisemat on vaja.  Juhul kui tarbijaid on rohkem kui 2, alla saja liitrised boilerid jäävad sellisel juhul liiga väikeseks.  Boilerid, mis tagavad sooja vee kauaks, otsi meie e-kaupluses 1a.ee.

NUMBER ÜKS ELEKTROONIKAPOOD BALTIKUMIS

1a.ee pole ainuüksi harilik elektroonikapood, aga selline, mis on kiiresti arenev. Oleme elektroonikapood, mis hoolib oma klientide rahulolust.  Elektroonikapood on toiminud Balti riikides juba märkimisväärse arvu aastaid. 1a.ee on pikkade aastate jooksul olnud võimeline rõõmutunnet valmistada paljudele enda klientidele. 1a.ee  internetikauplus on erilistelt elementaarse ülesehitusega – leiad endale selle, mida otsisid. Sõltumata sellest, et 1a.ee poes nimetus sisaldab sõna elektroonikapood, leiad samuti palju teisest kategooriast tooteid lisaks elektroonikale. Vaata meie veebilehte 1a.ee vähemalt korra nädalas, sest Sina ei oska aimata, missuguste pakkumistega nr 1 elektroonikapood Sind üllatada võib! Külasta 1a.ee internetipoodi ja veendu ise, miks me oleme kõige parem elektroonikapood Eesti Vabariigis!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s