ERINEVATE MÕÕTUDE NING ELEKTRITARBIMISEGA KÜLMIKUD

bigstock-Online-shopping-39443407 (4)Töörohke elutempo juures peaks ostmine olema mugav ja nobe. Seega on oluline, et soovitu saaks ühest kauplusest. Arvestades seda soovitamegi asjad muretseda 1a.ee kauplusest!

Elektriseadmetele sarnaselt on ka külmikud olemas erinevate joontega. Külmikud on mõõtudelt mitmesugused ja tarvitavad erisuguses hulgas voolu. Ühtlasi erinevad külmikud tüübi suhtes, neid on sügavkülmaga ja ilma selleta. Ühtlasi on erinev sügavkülma koht, üleval või hoopis all. Külmikud on erinevad välimuselt, et nad kõlbaksid mitmesuguse väljanägemisega kööki. Külmikud on samuti elektrikulu osas isesugused. Muretse külmutuskapp, mis on Teile sobiva energia kuluga. Suureks murekohaks on see, et külmikud tekitavad valju müra. Selle ära hoidmiseks kontrolli külmiku mürataset ning vali madalama tasemega eksemplar. On olemas automaatse sulatuse ja käsitsi sulatusega külmikud.

KAASAEGSETE OMADUSTEGA TOLMUIMEJAD

Tolmuimejad on abimeheks mugavust tähtsustavale inimesele või ka üüratu kodu omanikule. Tolmuimejad on aja jooksul lisasid omandanud ja muutunud. Varasemad tolmuimejad olid väliselt kohmakamad. Nüüdisajal on tolmuimejad müügil aga tõeliselt väikesemõõduliste ning juhtmeta. Käepärasemalt kasutatavad ongi juhtmeta tolmuimejad. Kõrgeima taseme tolmuimejad juhivad end ise ja on vooluga laetavad. Konkurentsitute tulemustega on aga vedelikuga tolmuimejad. Veega toimivad tolmuimejad imevad tolmu ning pesevad põrandapinnad puhtaks.

KAALUD ERISUGUSTE LISATOIMETEGA

Suur osa inimesi harrastab sporti ja peab silmas enda kehakaalu. Meie internetikaupluses pakutavad kaalud on ideaalsed kõigile inimestele. 1a.ee poes on saadaval kaalud, milliste kõige suurem kaal on isegi 200 kilogrammi. Müügil on väga mitmenäoliste omaduste ning kaubamärkidega kaalud. Lihtsamad kaalud võimaldavad vaid kehamassi mõõta. Lisavõimalustega kaalud näitavad keharasva kogust ja teisi tervisele vajalikke suurusi. Kui peres on mitmeid inimesi, anname soovituse valida andmeid salvestavad kaalud. Mainitud kaalud on võimelised salvestama lausa 20 inimese näitajad. Kallimad kaalud sisaldavad lisaväärtusi nagu näiteks traadita internet ja bluetooth ühendus.

TÄNAPÄEVASED TELERID MEENUTAVAD ARVUTIT

Mõnda aega tagasi olid telerid väikeste mõõtmetega ning ekraani klass kippus olema kehv. Aja jooksul on tehtud täiendusi ning telerid on uhkemad. Telerid on väga massiivsed, isegi kuni 75 tolli ja ekraan on tohutult selge. Eriti kaasaegsed telerid näitavad mitmedimensioonilist formaati ning antud telereid kasutatakse spets eriprillidega. Telerid erinevad samuti pildi resolutsioonilt, kui on suurem resolutsioon, seda ilusam väljund. Praegu on telerid kasutatavad samuti arvuti aseainena, teleritel on internetitugi. Telerid jagunevad liigiteks ka juhtimismooduse osas liikidesse. Osad telerid saab seinale panna, et pinda kokku hoida.

Moodsad külmikud, hiigelsuured telerid või erinevate funktsioonidega tolmuimejad? Kõik need seadmed on 1a.ee veebis olemas, heida pilk peale!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s