1A.EE ON KÕIGE SUUREM ELEKTROONIKA E-POOD BALTIKUMIS

o-ONLINE-SHOPPING-CANADA-facebookMeie e-kaupluses on taas käimas kampaania, mille perioodil on allahinnatud toodete hulgas kogu tootevalik – elektroonika, kodumasinad, pesumasinad, kohvimasinad ning suur ja väike kodutehnika!

Kodumasinad ja seadmete lisad on kahtlemata suur väljaminek. Kui soovid, et kodumasinad töötaksid paremini, hoolitse masinate eest! Informatsioon kuidas kodumasinad korras hoida on lihtne ning meie anname Sulle selle info. Kodumasinad peaksid lisaks olema ka reliaabsetelt. Kaubavalikus kodumasinad ainuüksi juhtivatelt tootjafirmadelt. 1a.ee kodumasinad muudavad Sinu töö kodus lihtsamaks. Leia omale vajalikud kodumasinad ja ole rohkem aega perekonnagaLihtsusta enda elu ja vali 1a.ee kodumasinad!

Meie kaupluses on käimas mitu sooduskampaaniat, mille raames on kõik elektroonika tooted vapustavate hindadega. 1a.ee on elektroonika levitajana olnud esimesel kohal juba üle 10 aasta. Ärisuhted juhtivate elektroonika firmadega annab meil võimaluse tooteid klientidele müüa parima hinnaga. Meie on tõepoolest tähtis olla NR 1 elektroonika e-kauplus Eestis. Seadmete jaoks pakume ka igasuguse elektroonika ümbriseid. Sellist asja läheb vaja kui lähed matkama või kanuutama ja vajad elektroonika seadet kaasa võtta.

KOHVIMASINAD KOHVIGURMAANIDELE

Selle kuu kampaania vältel on kohvimasinad eriti sümpaatsete hindadega. Et välja mõelda, missugused kohvimasinad Sulle sobiks, jälgi omaduste loetelu seadme juures. Kodus kohvivalmistamiseks uuri esimese asjana millist kohvi kohvimasinad tahavad.  Seejärel jäta valikusse need kohvimasinad, mis teevad Teie pere lemmikuid jooke. Sinu mugavuseks, on 1a.ee valikus samuti kohvimasinad integreeritud kohviveskidega. Valiku lihtsustamiseks vali lemmikud kohvimasinad ja võrdle neid 1a.ee veebilehel. Ära maga maha – ainuüksi sel kuul kohvimasinad kampaania vältel nii soodsad!

SUUR NING VÄIKE KODUTEHNIKA

Millal vahetasid enda mõnda kodutehnika seadet uuema vastu? Kodutehnika on Sulle pigem segaja kui abistaja?  Lõpeta otsimine – 1a.ee kodutehnika netipood aitab Sind! 1a.ee tootevalikus on suur ja väike kodutehnika.  Konkreetse kodutehnika üles leidmiseks võta appi otsing. Samuti on meil loodud omaette kategooriad – suur, väike ja integreeritav kodutehnika. Vali kvaliteetne kodutehnika mis on pika elueaga!

PESUMASINAD MIS KESTAB KAUA

Pesumasinad leiad meie internetikeskkonnas suure ning integreeritava kodutehnika kategooria juures. Top pesumasinad mahuvad ka väga pisikesse vannituppa. Lisaks ruumisäästjatele sobivad integreeritavad pesumasinad. Pesumasinad mis on eestlaetavad mahutavad endasse suure koguse pesu. Sellised pesumasinad on ideaalsed suurperedele, lasteaedadele või tööl. Valikus on pesumasinad tuntud tootjatelt. Mitmeaastane garantii tõestab vastupidavust seega vali 1a.ee pesumasinad!

Tule ja uudista {kõiki meie|meie|1a.ee internetipoe allahinnatud tooteid ning Sa ei kahetse!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s