1A.EE E-POOD ON MITMEKESISE KAUBAVALIKUGA INTERNETIPOOD

images (5)Igaüks meist soovib head väärtust odava maksumusega. Just nimetatud tingimusi pakub 1a e-pood eranditult kõikidele oma klientidele. 1a.ee turustab eriti soodsat ning heakvaliteedilist kaupa. Ära pikemalt vali, vaid sea eelistuseks 1a.ee e-pood!

KOMPAKTNE JA JÕULINE SÜLEARVUTI

Vali arvuti 1a tootevalikust kiiresti ja käepäraselt. Sülearvuti soetamisel on tähtsateks näitajateks selle mõõtmed, võimekus ja arvuti tehnilised näitajad. Et sülearvuti välja valimine saaks olema lihtsam, vali valikute menüüs vajalikud arvuti omadused. Eelisjärjekorras juurdle, milline arvuti tootja on Sinu jaoks sümpaatseim. 1a.ee e-pood pakub tehnikat mitmetelt sülearvuti firmadelt. Kui oled liikuva elustiiliga inimene, soeta arvuti toote mõõtmete ning raskuse alusel. Arvuti valimisel tugine ka toote mälule. Kui muretsed sülearvuti isiklikuks kasutamiseks, siis on sobilik väiksema mäluruumiga arvuti. Siis, kui võtad sülearvuti töötamiseks, siis võta parema mäluga arvuti. Sülearvuti akumulaatorite võimekused on iga arvuti juures erinevad. Kui arvuti tihti elektrivõrku ühendamine ei ole mõeldav, sellisel juhul vali sülearvuti jõulisema akuga. Arvuti valimisel on määrav ka seadme operatsioonisüsteem. Välimuse poolest on sülearvuti tootevalik tohutu, suures koguses toone, tuhm või siis läikega kuvar ja harilik või siis valgustusega klaviatuur. Muretse uus sülearvuti 1a internetipoest ning võida nii arvuti hinnaklassis kui ka kvaliteedis!

 Kliki ja vaata rohkem- http://www.1a.ee/lastele_imikutele

HEAD KÕLARID KÕIKSUGUSTELE ELEKTROONIKASEADMETELE

Puhta heli loovad kvaliteetsed kõlarid! 1a.ee e-pood müüb kõlarid ühtlasi arvutile, televiisorile kui ka telefonile. Kõlarid on saadaval kaabliga ja kaablita. Juhtmevabad kõlarid saab ühildada läbi õhu. Kirjeldatud kõlarid saavad paikneda seadmest kaugemal. Müügil on suurema jõudlusega ja väiksema võimsusega kõlarid. Võimsad kõlarid loovad puhtamat heli. Kõlarid jagunevad tüübilt ja on saadaval mono, mitmik ja bassi kõlarid. Kõlarid on müügil ka mitmesuguste lisavõimalustega. 1a on e-pood, kus on kõlarid igasugusele maitsele!

KÕRVAKLAPID – KUULA MUUSIKAT PRIVAATSELT

Kui Sa ei soovi muusikateoseid kuulates teisi häirida, osta kõrvaklapid. 1a.ee tootevalikus on kõrvaklapid igaks kasutusvaldkonnaks ning igasugusele maitsele. 1a sortimendi seast leiad väikesed kõrvasisesed kõrvaklapid, suuremad nööpjad klapid ning massiivsed kõrvapealsed kõrvaklapid. Kõrvasisesed kõrvaklapid on sobilikud telefoni või siis taskupleieriga ühendamiseks. Suuremate kõlaritega kõrvaklapid on massiivsed ning kvaliteetsemad. Kirjeldatud kõrvaklapid võimaldavad edastada puhast ning hea kvaliteediga soundi. Suured kõrvaklapid võta arvutiga töötamiseks ja muusikatööstusesse. Skype kõnede jaoks osta mikriga kõrvaklapid. 1a e-pood tagab kõige kõige rikkalikuma klappide sortimendi!

VÄIKESE ELEKTRITARBIMISEGA PESUMASINAD

Pesumasinad on kiire elu korral hindamatud tehnikatooted. 1a veebipoest soetavad pesumasinad nii üksikud kliendid kui ka paljuliikmelised perekonnad. Pesumasinad on kahte liiki, eestpoolt laetavad ja pealtlaetavad pesumasinad. Teiseks on pesumasinad mitmesuguse pesukoguse mahutavusega. Pesumasinad jagunevad elektritarbimise poolest rühmadesse. Mõningad pesumasinad sisaldavad rohkem, teistsugused pesumasinad vähemal hulgal pesuprogramme. Kõrgema hinnaga pesumasinad sisaldavad ka kuivatit. Sobilikud pesumasinad hangivad 1a.ee netikauplusest kõik kliendid!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s