AKURATS – USALDUSVÄÄRNE VALIK TELKIDE NING MUU LISAVARUSTUSE RENTIMISEKS

telts_20x25_01_big-300x200Akurats on firma, mis peamiselt tegeleb telkide ning mitmesuguste lisade laenutamisega.  Meie kvaliteedis ei pea kliendid kõhklema, sest Akurats on enda ala spetsialist juba aastast 2005.

TELKIDE LAENUTUS LÕPUKS SAMUTI EESTIS

Kasuta ära võimalus – telkide laenutus parima hinna eest.  Akurats telkide laenutus oli edukas Lätis mitu aastat enne tulemist Eestimaale. Lõpuks on Baltikumi edukaim telkide laenutus ka meile saabunud. Kas teadsid, et telkide laenutus Akurats ettevõttelt toimib läbi aasta? Ei pea olema suvi, et Akurats telkide laenutus rentimise teenuseid pakuks.  Telgid, soojendid, põrandad – seda ja palju muud saad rentida meie juurest! Muidugi on lava rent Akurats osutavate teenuste hulgas.

AKURATS TELGID

Meie firma telgid on parimad Eesti turul. Arvestasime kõigiga, kes enda üritusele telki otsivad – firma telgid on mitmesugust suurust ja konfiguratsiooni. Väiksemat mõõtu telgid sobivad ka siseüritustele – näitustele ja jaarmarkatele. Väliüritusteks on sobilikud suured telgid, näiteks ainult asjade ladustamiseks. Lisaks on telgid kergesti komplekteeritavad – saate lisada erisugust lisavarustust. Kirjuta meile ning Akurats telgid ei vea sind alt.

SOOJENDID SINU TELGIS

Külmal hooajal telkide laenutus ja soojendid on üksteisest lahutamatud. Akurats toodete seas on ainult kõige kvaliteetsemad soojendid. Propaan on see gaas millega soojendid kütavad. Soojendid ei ole eristatavad ei suuruse ega köetava pinna poolest. Kui tellite soojendid, igaks juhuks tutvuge ka kasutusjuhendiga, et eemale hoida õnnetusi.  Selle jaoks peaksid soojendid olema paigutatud kindlasti sirgele pinnale. Soojendid ei pea tellija iseseisvalt paigaldama. Kui ürituse ajal lakkavad soojendid soojendamast, peaksite iseseisvalt gaasiballooni ära vahetama. See ei ole sugugi keerukas ning Akurats spetsialist näitab ette, kuidas ballooni vahetada.

LAVA RENT ESINEJATELE

Kui Sinu sündmusele on oodatud esinejad, on lava rent kahtlemata see, millele peaksid mõtlema. Akurats lava rent on võimalik ka ilma telki rentimata. Meie lava rent hõlmab ka selle montaaži – saad ise välja valida lava mõõdud. Lisaks lava rent meilt ütleb seda, et saad ise modelleerida lava kuju. Kui oled hädas valiku tegemisega, küsi kohe meilt infot. Lava rent peaks olema elementaarne ja selle eest on Akurats juba jõudnud hoolitseda. Meie kauakestvaks tegevusalaks on olnud telkide laenutus ja lava rent! Usalda meid ning Akurats ei vea sind alt!

Üksikasjalikuma info leiad Akurats internetilehel, kus saad ka broneeringu teha!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s