AKURATS – USALDATAV VALIK TELKIDE JA MUU TELGIVARUSTUSE RENTIMISEKS

rampa-koka-gridaiAkurats on lühida aja jooksul arenenud Läti juhtivaks telkide laenutamises. Eesti territooriumil tegeleb Akurats telgilaenutusega rohkem kui 8 aastat, Lätimaal juba 10.

TELKIDE LAENUTUS JUST SINU MAITSELE

Ära maga maha – telkide laenutus parima hinnaga. Akurats telkide laenutus on pikalt töötanud edukalt Läti Vabariigis.  Lõpuks ometi on Läti parim telkide laenutus ka Eestisse saabunud. Kas oled kuulnud, et telkide laenutus Akurats firmalt toimib terve aasta? Väljas ei pea olema suvi, et Akurats telkide laenutus oma teenuseid osutaks.  Telgid, soojendid, põrandad – see ja rohkesti muid lisasid on võimalik laenutada meilt! Samuti on võimaluste hulgaska lava rent.

AKURATS TELGID

Meie ettevõte telgid on parimad Eesti turul. Oleme mõelnud kõigile, kes endale telki soovivad leida – meie telgid on erinevat suurust ja kuju. Messide puhul on igal juhul sobivaimad väikesed telgid. Väliüritusteks on kohasemad suuremad telgid, näiteks ainult lao funktsiooni täitmiseks. Vali telgid ning nende lisavarustus ise, täidame iga Sinu soovi! Telgid, mille abil Sinu üritus õnnestub alati – tee oma valik kohe!

SOOJENDID TEEVAD TELGI SOOJEMAKS

Külmemal perioodil telkide laenutus ja soojendid käivad käsikäes. Akurats tootevalikus on ainuüksi kvaliteetseimad soojendid. 1a.ee soojendid töötavad gaasi abil. Soojendid ei erine üksteisest ei mõõtmete ega köetava pinna poolest. Et ära hoida õnnetust, lugege läbi ka juhend , kuidas soojendid toimivad. sirge põrand on reegel NR üks, et soojendid töötaksid ohutult. Soojendid paneb telkki Akurats töötajad. Kui sündmuse ajal lakkavad soojendid töötamast, saate iseseisvalt gaasiballooni asemele uue paigutada. Soojendite paigaldamise ajal teeb Akurats asjatundja selle kohta lühida, aga korraliku väljaõppe.

LAVA RENT SINU TELKKI

Lava rent peab olema Su laenutuse osa juhul, kui ootad enda üritusele esinejaid. Akurats lava rent on võimalik ka ilma telkide rentimist. Meie lava rent sisaldab samuti selle ülespanekut ja maha võtmist – saad ise välja valida lava mõõdud. Samuti lava rent Akurats’ilt tähendab seda, et saad valida ka lava kuju. Kui oled hädas valiku tegemisega, küsi julgelt meie tiimilt lisainfot. Selle jaoks, et lava rent sujuks, on Akurats kõvasti vaeva näinud. Lava rent ning telkide laenutus on valdkond, millega on meil olnud kauaaegselt kogemust. Usalda meid ning Akurats ei vea sind alt!

Täpsema info leiad meie veebilehel, kus saad ka broneeringu teha!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s