INTERNETIPOOD, MILLEST KUJUNEB TEIE PARIM KOOSTÖÖPARTNER!

a1a e-pood omab laia tootevalikut. Ühtlasi pole vaja stressi tunda asjade klappimise pärast. Kõik 1a.ee elektroonikatooted sisaldavad kindlustust ja ebasobivuse korral ümbervahetamise šanssi!

KAS SOETADA SUUR ARVUTI VÕI HOOPIS SÜLEARVUTI?

Arvuti valimisel tuleb ajenduda seadme kasutusvaldkonnast. Eelisjärjekorras sellest, kas Sa vajad toodet isiklikuks kasutamiseks või tööle. Ettevõttesse sobib suur laual asetsev arvuti. See on mugav ja kasutajasõbralik. Enne soetamist mõtle, kuivõrd jõuline peaks Sinu arvuti olema. Arvuti seadmed, mis on mõeldud arvuti töötamiseks, valib klient. Tahtmisel saab komponente integreerida. Juhul, kui Sul on aktiivne amet, siis osta sülearvuti. Sülearvuti kasuks määrab otsuse seadme kasutajasõbralikkus. Sülearvuti võimalused on lauaarvutiga peaaegu võrdväärsed. Sülearvuti võimaldab plaatide kuulamist ning presentatsioonide tegemist. Sülearvuti ei ole koduarvutist halvem ka jõudluse suhtes. Sealjuures, aga saab arvuti võimsust tõsta kasutades välimist andmepanka. Tavapärase arvuti ning sülearvuti suurim lahknevus on asjaolu, et kodune on kohapealne ja laptop portatiivne. Kiika 1a.ee kauplusesse sisse ja vali soovidest lähtuvalt laua- või sülearvuti!

ERISUGUSEID LISAFUNKTSIOONE OMAVAD PRINTERID

Printerid lasevad teha peale printimise ka muid toiminguid. Printerid on kasutavad ühtlasi skanneri ja kopeerimiseks. Lisaks on printerid olemas mitmesugustes suurustes. Tubaseks tarbimiseks on kõlbulik pisem lauaprinter. Ettevõtetes kasutatavad printerid on aga suuremate mõõtudega. Printerid erinevad teisest samuti tõhususe ning printimiskiiruse suhtes. Kontorisse võta printerid, mille töömaht on omasugustega võrreldes parem. Isiklikuks tarbimiseks sobivad väiksema hinnaklassi seadmed, missuguste suutlikkus on väiksem. Juhul, kui juba printerid muretseda, siis pigem lisavõimalustega. 1a veebikauplusest printeri otsimine on väga kergeks loodud!

KÕRVAKLAPID, MIS SOBIVAD IGAÜHELE

Kõrvaklapid on lausa täiuslik kingitus! Kõrvaklapid on laia otstarbega ning sobivad paljudele. Kõrvaklapid on olemas mitmesuguses mõõdus ning helikvaliteedis. Muusikateoste kuulamiseks või ka spordi tegemiseks on sobilikud väikesed ja väikese massiga kõrvasisesed kõrvaklapid. Mängude tarbeks ja videote esitamiseks soovitame soetada keskmised kõrvaklapid. Paremat taset nõudvateks ettevõtmisteks tuleks osta kõige suuremad kõrvaklapid. Väärtuslikumad kõrvaklapid on enamasti suuremõõdulised, pisemate kvaliteet on madalam. Eriti uued kõrvaklapid ei oma kaablit, vaid ühilduvad seadmetega juhtmevabalt. 1a e-pood on partneriks ühtlasi ka nõudlikumaile inimesele!

KÜLMKAPID ERISUGUSTE EELISTUSTEGA KODUDESSE

Külmkapid on suuruse poolest ja mahu poolest erinevad. Üksinda kodu omavatel inimestel on mõistlik valida tillukesed külmkapid. Teistsugused külmkapid mahutavad aga ära suurpere toidu. Sügavkülma osa omavad enamikud külmkapid. Sügavkülmad võimaldavad mahutada aga mitmesuguseid hulkasid. Külmkapid on erinevad üksteisest ka energia tarbimise poolest. Seepärast on külmkapid erinevate energiatasemetega. Eriti tänapäevased külmkapid omavad ka mitmeid lisafunktsioone. Viimase aja populaarseimad külmkapid kätkevad näiteks jää valmistajat.

1a.ee internetipoest saad kõik soovitu – külmkapid, printerid, kõrvaklapid või hoopis sülearvuti!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s