AKURATS – USALDUSVÄÄRNE VALIK TELKIDE NING MUU LISAVARUSTUSE LAENUTAMISEKS

kokagridas8_bigAkurats on ettevõte, mis tegeleb telkide ning mitmesuguste lisade laenutamisega.  Eestis tegeleb Akurats telgirendiga rohkem kui 8 aastat, Lätimaal peaaegu kümme.

TELKIDE LAENUTUS TÄPSELT SINU MAITSELE

Usaldusväärne telkide laenutus madalate hindadega. Akurats telkide laenutus on pikalt töötanud hea eduga Läti Vabariigis.  Nüüd on aeg nii kaugel, et telkide laenutus oleks ligipääsetav samuti Eesti territooriumil. Pea meeles, et Akurats telkide laenutus rendib telke igal hooajal. Ei pea olema juuli, et Akurats telkide laenutus rentimise teenuseid pakuks.  Telgid, soojendid, põrandad – see ja rohkesti muid lisasid on võimalik laenutada meie juurest! Mõistagi on lava rent Akurats osutavate teenuste hulgas.

Kliki siia ja vaata veel –    http://akurats.com/est/varustus/lava/

AKURATS TELGID

Akurats ettevõte telgid on parimad Eesti turul. Telgid on mitmesuguses mõõdus ja erinevat kuju, et oleks võimalus välja sõeluda endale sobilikuma. Väiksemad telgid sobiksid ka siseüritustele – messidele ning laatadele. Väliüritusteks on sobilikud suuremad telgid, nt ainult lao funktsiooni täitmiseks. Vali telgid ja telkide lisad oma soovide järgi, täidame iga Sinu soovi! Telgid, mille abil Sinu sündmus õnnestub alati – vali viivitamata!

SOOJENDID MUUDAVAD TELGI SOOJEMAKS

Külmal hooajal telkide laenutus ja soojendid on üksteisest lahutamatud. Akurats lisade seas on korralikud soojendid. 1a.ee soojendid töötavad gaasi abil. Akurats soojendid on ühesugused, umbes 2,3 m kõrged ja kütavad paari meetri raadiuses. Tellides soojendid, kindlasti tutvuge ka kasutusjuhendiga, et eemale hoida õnnetusi.  Selle jaoks peavad soojendid olema paigutatud kindlalt ühtlasele pinnasele. Soojendid seab üles telkki Akurats töötajad. Kui juhtub, et gaas saab otsa, peab tellija omal jõul soojendid uuesti kütma saama ehk gaasiballooni asendama uuega. Enne ürituse algust teeb meie töötaja balloonide vahetuse kohta lühikese, kuid põhjaliku instruktaaži.

LAVA RENT ESINEJALE

Lava rent peab moodustama Su laenutuse osa juhul, kui oled kutsunud oma sündmusele esinejaid. Akurats lava rent on võimalik samuti ka telkide rentimist. Lava suurus ja kuju – seda kõike sisaldab Akurats lava rent. Peale selle lava rent meilt tähendab seda, et saate ise modelleerida lava kuju.  Kui Sul on raskusi sobiliku lava valimisel, siis võta meie meeskonnaga ühendust, kes kes on Sulle toeks. Lava rent peab olema lihtne ja selle eest on Akurats juba jõudnud hoolitseda. Lava rent ning telkide laenutus on sfäär, millega on meil olnud pikalt töökogemust. Usalda meid ja Akurats ei vea sind alt!

Põhjalikuma lisainfo leiad Akurats koduleheküljel, kus saad ka broneeringu teha!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s