Telkide rent pole ainus teenus, mida meie ettevõte Akurats pakub.

images (16)Kui tahad rentida oma sündmusele telki, ei pea väga kaugelt otsima – Akurats pakub kvaliteetseid telke igaks elujuhtumiks. Valida saate 10 erineva telgi vahel. Telkide rent on võimalik kõikides Balti riikides.

Väiksema ürituse puhul vali telkide hulgast 3×3 telk või telk TÄHT, mida saab klient ise transportida ja üles panna.Telk TÄHT on eriline oma värvi ja kuju poolest ja see on teiste telkide seas väga pilkupüüdev.  Ülejäänud telkide transporti ning ülespanekut teostab Akurats ise. Et telkide ülesseadmine ning transportimine sujuks paremini, palume kindlasti enne telgi tellimist lugeda läbi Akurats ettevõtte tingimused. Meie telkide üksikasjaliku kirjeldusega on võimalik tutvuda Akurats veebilehel.

Samuti on meie klientidel võimalus rentida ka erinevaid lisaatribuute, mis teevad sündmuse tõeliselt õnnestunuks. Lisainventari seas on lauad, toolid, lavad, valgustid ja soojendid. Kui tegemist on õhtuse üritusega, soovitame muidugi mõelda ka lampidele ja soojenditele. Meie soojendid sobivad umbes 20m2 pinna soojendamiseks. Kütteseadmeid on võimalik kasutada nii telgis sees kui ka väljaspool seda, aga tuleb jälgida, et gaasisoojendid oleks paigutatud nii, et päike peale ei paistaks. Lisaks ei tohi gaasisoojendi läheduses olla kergesti süttivaid materjale.Telkide valgustamiseks pakume valgusteid. Selleks on vaja võrgutoidet, kuid kui seda pole pakub Akurats rentimiseks ka voolugeneraatorit.

Akurats telkide rent on turvaline valik õnnestunud sündmuseks. Meie juures on telkide valik väga avar ja lisaks võib igat telki komplekteerida vastavalt kliendi soovidele. Suuri telke on võimalik täiendada uste ja akende ning põrandakattega.

Teeme õige telgi leidmise Teile kergeks. Mõistagi peaksite teadma, missuguse üritusega tegemist on, kuna sellest sõltub paljugi.

Täida tellimisvorm ja meie võtame sinuga ühendust, et ülerääkida kõik pisiasjad. Meie jaoks on kliendi rahulolu väga tähtis ning garanteerime, et meie teenustes te pettume ei pea.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s