TELKIDE LAENUTUS NÜÜD KA EESTIS

1077282Akurats on lühikese perioodi kestel arenenud Läti juhtivaks telkide rendile andmises. Eesti territooriumil tegeleb Akurats telgilaenutusega enam kui 8 aastat, Lätimaal peaaegu kümme.

Kasuta ära võimalus – telkide laenutus parima hinnaga. Akurats telkide laenutus on kaua aega teenust osutanud tulemusrikkalt Lätis.  Nüüd on aeg nii kaugel, et telkide laenutus oleks kättesaadav ka Eestimaal. Ära unusta, et Akurats telkide laenutus rendib telgivarustust igal aastaajal. Ei pea olema palav, et meie telkide laenutus rentimise teenuseid osutaks. Akurats tootevalikus on telgid, soojendid, valgustid ja muu lisavarustus. Samuti on võimalikka lava rent.

Vaata siit rohkem infot-  http://akurats.com/est/telgid/

AKURATS TELGID

Meie ettevõte telgid on kõige kvaliteetsemad Eesti turul. Telgid on erisuguses suuruses ja erinevat kuju, et saaksite valida enda jaoks kõige sobilikuma. Messide puhul on kindlasti sobivaimad pisemad telgid. Õue ürituste jaoks on sobivad suured telgid, näiteks ainult asjade hoidmiseks. Pealegi on telgid lihtsasti komplekteeritavad – saate lisada igasugust varustust. Telgid, mille abil Sinu sündmus õnnestub alati – vali viivitamata!

SOOJENDID SINU TELGIS

Telkide laenutus talviseks või sügiseks sündmuseks ei saa toimuda kui soojendid ei ole komplektis. Akurats lisavarustuse seas on korralikud soojendid. Propaan on see gaas millega soojendid soojustavad. Kõik meie soojendid on ühte mõõtu, umbes 2,3 meetrit kõrged ja soojendavad paari meetri raadiuses. Kui tellite soojendid, igaks juhuks lugege kasutusjuhendit, et eemale hoida õnnetusi.  Selleks peaksid soojendid olema asetatud igal juhul tasasele pinnasele. Soojendid ei pea tellija iseseisvalt paigaldama. Kui juhtub, et gaasiballoon saab tühjaks, peab tellija omal jõul soojendid uuesti soojendama panema ehk ballooni asendama uuega. Enne ürituse algust teeb Akurats asjatundja selle kohta lühida, kuid põhjaliku instruktaaži.

LAVA RENT ESINEJATELE

Kui Sinu üritusele on oodatud bänd või mõni muu esineja, on lava rent kahtlemata see, mida peaksid arvestama. Akurats lava rent on võimalik samuti ka telki rentimata. Akurats lava rent sisaldab ka selle ülesseadmist – saad ise valida lava mõõdud. Ja muidugi sisaldab lava rent ka selle kuju valikut.  Kui Sa ei oska õiget lava valida, siis kirjuta või helista meie spetsialistidele, kes kes on Sulle toeks. Lava rent peaks olema hõlbus ja selle eest on Akurats juba hoolitsenud. Lava rent ning telkide laenutus on sfäär, millega on meil olnud pikalt kogemust. Vali meid ning Akurats ei vea sind alt!

Üksikasjalikuma info leiad Akurats veebilehel, kus saad ka tellimuse vormistada!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s