MEIE VEEBIKAUPLUS JÄTKAB ÜLLATAMIST – TULE NING VAATA MEIE UUEMAID TOOTEID!

lejupielāde (4)Meie veebikaupluses on käimas uus kampaania, mille perioodil on allahinnatud toodete hulgas kogu valik – elektroonika, kodumasinad, pesumasinad, kohvimasinad ning muu kodutehnika!

1A.EE ON EDUKAIM ELEKTROONIKA VEEBIPOOD EESTIS

Meie kaupluses on hoogu võtmas mitu hooajalist kampaaniat, mille käigus on paljud elektroonika sügistooted uskumatute hindadega. 1a.ee on elektroonika edasimüüjana püsinud juhtival kohal üle kümne aasta. Võrratud suhted juhtivate elektroonika tootjafirmadega võimaldab meil tooteid edasi müüa madala hinna eest. See ka võimaldab meil olla konkurentsitult edukaim elektroonika maaletooja. Toodete seas leiad lisaks ka elektroonika  kaitsekiled. Kui tahad, et soetatud elektroonika kestus oleks kauem, peaks selle eest ka hoolitsema.

KOHVIMASINAD – KONTORISSE VÕI KOJU

Selle sügise sooduskampaania vältel on kohvimasinad eriti ilusate hindadega. Iseloomustuse poolest on kohvimasinad üpris mitmesugused. Kohvimasinad, mis sobivad kodukööki, töötavad nii jahvatatud kohviga kui ka kohviubadega. Teiseks, jäta valikusse sellised kohvimasinad, mis teevad Teie pere lemmikuid jooke. Suurperedele või kontorisse on sobilikud kohvimasinad, mis on võimelised üheaegselt kaks kruusi kohvi valmistada. Vali välja enda jaoks enim meeldivamad kohvimasinad ja pane seadmed võrdlusesse. Ja pea meeles – kõik meie kohvimasinad on nüüd allahinnatud!

SUUR NING VÄIKE KODUTEHNIKA

Kas juba on aeg iidne kodutehnika uuema vastu vahetada? Kodutehnika on Sinule rohkem tüliks kui abiks?  Siis ei pea sa enam edasi otsima – e-kaupluse kodutehnika tootevaliku hulgast leiad enda jaoks meelepärase seadme!  1a.ee tootevalikus on nii suur kui ka väike kodutehnika.  Konkreetse kodutehnika leidmiseks võta appi otsing. Lisaks on meie veebikeskkonas loodud eraldi rubriigid – suur, väike ning integreeritav kodutehnika. Heakvaliteediline 1a.ee kodutehnika ei vea Sind alt!

PESUMASINAD MIS KESTAB KAUA

Pesumasinad leiad 1a.ee kodulehel suure ja integreeritava kodutehnika kategooria juurest. Top pesumasinad on ideaalsed neile kellel kodus on väiksem pindala.  Peale selle ruumisäästjatele sobiksid integreeritavad pesumasinad. Pesumasinad mida on võimalik eest laadida mahutavad endasse suure koguse riideid. Sellised pesumasinad sobivad suurperedele, lastehoidudele või tööl. Valikus on pesumasinad tuntud tootjafirmadelt. Kauakestev garantii tõestab usaldusväärsust sellepärast vali 1a.ee pesumasinad!

KODUMASINAD KOJU APPI!

Kodumasinad ja kodumasinate tarvikud on kahtlemata kallis kulu. Selleks, et ükskord soetatud kodumasinad kestaksid kauem, peate nende eest hoolitsema. 1a.ee poest soetatud kodumasinad sisaldavad ka konkreetset instruktsiooni, kuidas seadme eest hoolitseda. Siiski ainuüksi hooldamisest ei piisa, kodumasinad peaksid olema ka kvaliteetsed.  Meie internetipoes on vaid korralikud kodumasinad. 1a.ee kodumasinad toovad Sulle vaid rõõmu. Leia omale vajaminevad kodumasinad ja ole rohkem aega kodustegaTee enda elu lihtsamaks ning vali 1a.ee kodumasinad!

Tule ja uuri {kõiki meie|meie|1a.ee internetipoe allahinnatud tooteid ja Sina ei pettu!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s