ÜKSTAPUHA MISSUGUNE ILM VÄLJAS ON – TELK PÄÄSTAB SÜNDMUSE ALATI!

Akurats abil on peotelkide rentimine lihtne ja mõnus. Telkide rent on meie ettevõtte peamine teenus, aga see ei ole ainuke. Kuid tegeleme ka lisavarustuse rentimisega – plastmasspõrandad, plastmasspaneeli, lava, soojendid jmt.

Meie telgid

Akurats kaubavalikus on telgid iga ürituse jaoks. Kindlasti ei sobi kõik telgid Su sündmuse jaoks. Koostasime artikli, mille abiga teha parim valik. Kvaliteedi poolest on Akurats telgid väga kõrgel tasemel.  Pisemad ja lihtsamad telgid võib tellija tarnida ja üles seada ise. Suuremad telgid on aga keerulisema konstruktsiooniga ning neid saab ka oma nõudmiste järgi kohandada – juurde panna ning eemaldada uksi ja aknaid.

Vaata siit rohkem infot- http://akurats.com/est/telgid/

 Akurats peotelkide valikust avastad kindlalt enda sündmuseks sobiva! Enne peotelkide hulgast ühe välja valimist – uuri, mis tüüpi pidustustega tegemist on. Juhul kui tegemist on aktiivse peoga, peab valiku tegema suurte peotelkide seast, et pidulistel oleks piisavalt ruumi liikumiseks ja tantsimiseks. Meie professionaalid aitavad peotelkide hulgast leida just Su sündmuseks kõige sobilikuma telgi. Akurats on usaldusväärseim peotelkide rent Baltikumis!

Telli telk ja telgi lisad meilt!

Et miski peoga seonduv läheks meelest, soovitame laenutada kõik lisavarustuse ühelt pakkujalt.

Akurats lava rent

 Lava rent meilt on usaldusväärne otsus. Soovitame varakult mõelda lava rentimisele eriti suurte sündmuste puhul, kuhu on plaanitud esinejad. Akurats lava koosneb mitmest tükist ning lava kuju ja kõrgust saab kokku panna nii nagu kliendile kõige paremini sobib. Kui Sul puudub info selle kohta, milline on lava programm, on neljakandilise konstruktsiooniga lava rent kõige ratsionaalsem.

Lisaks on saab kohandada ka lava kõrgust.  Lava kõrgus sõltub ka sellest, mis laval toimuma hakkab. Kõrgem lava on ratsionaalne valik massilise sündmuseks.

Lava rent Akuratsist on lihtne ning meeldiv.

Vihmasel ajal soojendid telkki!

Kui plaanid [üritust õhtul siis külaliste mugavuseks on vaieldamatult hädavajalikud samuti soojendid. Soojendid, mida me pakume on gaasiballoonidega. Akurats soojendid on õhu soojendamiseks nii sees- kui ka väljaspool telki.  Juhul kui laenutada soojendid, ei pea Sa enam külmakraadide pärast muretsema.

Telkide rent on  lihtne!

Telkide rent sisaldab kõiki laenutamise samme – tellimuse vormistamine, transportimine, monteerimine.

Esimene samm on välja valida telgi tüüp. Järgmise sammuna täida tellimisvorm ja ning me võtame lähipäevil sinuga ühendust.

Võid kindel olla, et meie telkide rent on alati usaldusväärne!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s