1A.EE TELEFONID – SINULE KASULIK VALIK

images (12)Tegeleme elektroonika müümisega juba enam kui 10 aastat. Paljusid panevad imestama soodsad hinnad elektroonika seadetel, aga just tänu heade suhetele juhtivate elektroonika toodete tootjatega, on see lõpuks tehtav.

KODUMASINAD, MIS TEEVAD SINU ARGIPÄEVAD LIHTSAMAKS

Korralikud kodumasinad suurtelt kaubamärkidelt 1a.ee e-poes. Kodumasinad on nüüdisajal lahutamatu osa meie argipäevast. Meie netikaupluses on erinevat tüüpi ning erinevas hinnavahemikus kodumasinad.

KODUTEHNIKA SINULE

Kodutehnika all on taolised elektroonikaseadmed nagu triikrauad, pesumasinad, külmikud ja palju muud. Suurem osa kodutehnika rubriigi juures olevad kaubad on suvehoojala alates 10% odavamad kui muidu. 1a.ee meeskond on seadnud endale eesmärgiks olla number 1 kodutehnika levitaja Balti riikides. Juhtivaks kodutehnika internetikaupluseks muudavad meid kaupade madalad hinnad.

PESUMASINAD – VÄIKSE VAEVAGA PESU PUHTAKS

Soodsad hinnad teevad pesumasinad veelgi enam meelitlevamaks.  Pesumasinad erinevad suuruse, värvi, võimsuse ja muude omaduste poolest. Pealtlaetavad pesumasinad on mugavalt kasutatavad ning ei vaja eriti palju ruumi Eestlaetavad pesumasinad on loomulikult natuke mugavamad pesu pesemiseks kui ruumipuudus ei ole probleemiks.

KÜLMIKUD – SUUR VALIK JA KÕRGE KVALITEET

1a.ee valikus on külmikud sellistelt tuntud tootjafirmadelt nagu Bosch, Electrolux, AGE ning teised. Kuna valik on mitmekülgne ja kõik külmikud on erinevad, leiab iga soovija endale kõige sobivama.  Büroosse sobiksid paremini pisemad külmikud, mis ei vaja palju ruumi.  Suuremad külmikud aga sobivad hästi neile kes tahab suvel korjatud aiasaadusi talveni külma panna.

KOHVIMASINAD MIS AITAVAD SUL HOMMIKUT ALUSTADA

1a.ee kohvimasinad on väga erinevate võimalustega. Tootevalikust leiad suurepärased kohvimasinad kohvikus, tööl või oma kodus kasutamiseks. Siiski on mõistlikum võimekamad kohvimasinad jätta mõnele klienditeenindamise asutusele ning endale koju soetada lihtsam ja odavam. Odavamate seadete seas on samuti erinevat sorti kohvi kokteile valmistavad kohvimasinad.

TÄPSED JA ILUSA DISAINIGA KAALUD

Kaalud, mis sobiksid kokku Sinu sisekujundusega leiad meie kaupluses. Mitmesugused kaalud on veel sõbralikuma hinnaga. Lisaks erineb ka materjal, millest kaalud tehtud on – plastmass, klaas või roostevaba teras. 1a.ee kaalud on nii erisugused, aga anname Sulle oma lubaduse, et kaalude kvaliteet ei vea sind alt.

USALDUSVÄÄRSED ARVUTID IGALE MAITSELE JA IGAS HINNAKLASSIS

Nagu elektroonikakauplusele kohane, oleme suurt vaeva näinud välja valides ainult usaldusväärsed arvutid meie tootevalikusse. Arvutid on kaasaegse ühiskonna seas rohkelt levinud seade, mille abiga saab kergesti kätte infot ja toimub sotsialiseerumine.  Kui Su argipäev koosneb ka arvuti kasutamises ning vajad uut töövahendit, siis ärge unustage, et samuti arvutid on 1a.ee internetipoes väga ahvatlevad hinna eest kõigile huvilistele. 1a.ee valikus on populaarsed kaubamärgid – Philips, Samsun, Asus, HP jmt.

KÕLARID – SELGE HELI IGAL POOL

Kvaliteetse heli austajate jaoks on kõlarid hädavajalik seade arvuti või mõne muu seadme juures. 1a.ee toodete seas mitmesugused kõlarid – juhtmevabad kõlarid, arvutiga ühenduvad kõlarid ning dokid. Liikuva eluviisiga inimestele soovitame Bluetooth ühendusel töötavaid kõlareid, mida on võimalik lihtsasti ühendada oma sülearvutiga. Samuti on leiad toodete seas ka puldiga juhitavad kõlarid, mida on mugav kasutada kodus või stuudios.

Valikus on erinevat tüüpi telefonid, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovidele. Tellimiseks olevad telefonid on eraldi kategooria all, kus saad välja valida ka telefoni firmamärgi või täpse mudeli ning seda või neid teiste telefonidega võrrelda. Konkurentsitult parima hinnaga telefonid igaühe jaoks!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s