PEOTELKIDE RENT ÜRITUSTELE

images (2)Suvi on välisündmuste planeerimise hooaeg.Selle jaoks, et kõik sujuks nii nagu plaanitud, on meie ettevõte Akurats nõus teid aitama ürituse organiseerimisel.

Meie firma Akurats tegeleb eelkõige erisuguste telkide rendile andmisega.

Kümne erineva suurusega telgi vahelt leiate kerge vaevaga enda jaoks õige lahenduse.

Et kõige sobivama telgi valimine oleks võimalikult lihtne, tuleks esimese asjana selge olema, mis tüüpi ja mis suuruses telki plaanitud sündmuse jaoks vaja oleks.

Ühtlasi tuleb läbi mõelda, mis on otseselt soovitud telgi põhiline otstarve.

Uste, akende ning põranda paigutus tulenebki nendest kriteeriumitest. Akurats pakub kahte laadi põrandakatet – puidust ja plastmassist. Külmemale ilmale ja aktiivsele kasutamisele kindlasti peab paremini vastu puitpõrand.

Plastmasspõrand on sobilik kui on väljas kuni viis külmakraadi tselsiuse skaala järgi ning sobib mõne rahulikuma sündmuse jaoks nagu näitus või pidulik lõuna.

Soojendamiseks anname rendile ka soojendeid, mida võib kasutada nii seespool telki kui ka sellest väljaspool.Oluline on, et gaasisoojendi paikneks tasasel pinnal ning vähemalt 2 m kaugusel süttimisohtlikest materjalidest. Kui tahate, et teie korraldatud üritus jätkuks ka pimeda ajal, on võimalik rentida meie ettevõttelt ka päevavalguslampe. Mõne ürituse läbiviimine ilma lavata on lausa mõeldamatu. Lava saame me üles seada erinevate kujundite näol ja mitmetes suurustes, just nii, kuidas teile kõige sobivam on.

Koostasime oma internetilehele ka ürituse planeerijale juhendi, et ürituse planeerimise keerises midagi tähtsat ei ununeksKõik tingimused, mida sündmuse organisaator peaks meeles pidama on juhendisse kirja pandud.

Heakvaliteedilised valgustuslambid sinu sündmusel ei vea sind alt.Telli meilt valgustuslambid komplektis telgiga ning naudi üritust hommikutundideni. Akurats valgustuslambid on elegantse disainiga, mis sobivad ideaalselt telkki. Akurats montaažimeistrid kinnitavad valgustuslambid sinna kuhu Sa ütled. Meie valgustuslambid valgustavad umbes 10 ruutmeetrit pinda. Ainuke asi, mida vajame selleks, et valgustuslambid valgustaksid on elektrivool telgis. Kõik meie valgustuslambid on ühesuurused ja helehalli värvi. Pea meeles, et õhtustel üritustel on valgustuslambid kindlasti vajalikud.

Kliki ja uuri rohkem- http://akurats.com/est/varustus/valgustuslambid/

Tellimuse vormistamine on Akurats.com lehel ülilihtne – sisesta oma andmed ning soovid ning meie võtame sinuga ühendust, et detailid üle täpsustada ja tellimus kinnitada. Vähemalt 2 kuud ette tellides võite kindlad olla, et saate tellida oma planeeritud ürituse jaoks soovitud telgid.

Korduma kippuvate küsimustele leiate vastused lingi alt Akurats.com lehel. Meie pildigaleriist näed pilte ära olnud sündmustest, mis aitaksid sinul meie teenusest paremini aimu saada. Galeriis on leiad pilte toimunud üritustelt ning neid vaadates saad ideid juurde.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s