ERINEVAT TÜÜPI PESUMASINAD

pesumasinadOleme tegelenud elektroonika edasimüümisega juba enam kui kümme aastat. Inimesi panevad imestama soodsad hinnakirjad elektroonika kaupadel, kuid just tänu heale kontaktile juhtivate elektroonika seadmete tootjatega, on see viimaks tehtav.

KODUMASINAD-ABILISED MAJAPIDAMISES

1a.ee-s tootevalikus olevad kodumasinad on vähemalt 2 aastase garantiiajaga. Kodumasinad on tänapäeval oluline osa inimeste igapäevaelust. Meie kaupluses on erinevat tüüpi ning erinevas hinnaklassis kodumasinad.

SUUR JA VÄIKE KODUTEHNIKA

Kodutehnika lehel on sellised seadmed nagu triikrauad, pesumasinad, külmikud ning palju muud. Kodutehnika on sel suvel paljude koduperenaiste ja -meeste meeleheaks soodsam  kui kunagi varem. 1a.ee firma näeb pidevalt vaeva selleks, et saaksime olla juhtiv kodutehnika müüja terves Eestis. Kuid saame ennast juba julgelt nimetada parimaks edasimüüjaks, sest kodutehnika hinnad meie veebipoes on väga soodsad.

Suvekuudel on kõik pesumasinad kampaaniahinnaga. Valikus on erinevat tüüpi pesumasinad. Pealtlaetavad pesumasinad sobivad ka kõige pisemasse vannituppa.  Eestlaetavad pesumasinad on harilikult laiemad ja kõrgemad ja sinna mahub rohkem pesu.

KÜLMIKUD – SUUR VALIK NING HEA KVALITEET

Meie toodete seas on külmikud sellistelt tuntud tootjafirmadelt nagu Bosch, Electrolux, AGE ning teised. Kõik külmikud meie e-poes on heakvaliteedilised ja vastupidavad. Büroosse sobivad tõenäoliselt väiksemad külmikud, mis mis mahub ka väiksemasse ruumi.   Suured külmikud aga on erisuguse sügavkülma mahuga – vali oma väljavaadete järgi kõige sobivam.

KOHVIMASINAD – KIIRE PÄEVA ALGUSEKS

Esmaklassilised kohvimasinad uskumatu hinna eest. Kohvimasinad, mida me tavaliselt näeme kontoris või kohvikus, on nüüd võimalik osta samuti koju. Siiski on mõistlikum uhkemad kohvimasinad loovutada mõnele klienditeenindamise asutusele ning koju tellida lihtsam ja odavam. Kohvimasinad, mis valmistavad erinevaid kohvijooke sobivad just neile, kellele maitseb latte või capuccino.

TÄPSED JA ILUSAD KAALUD

Pilkupüüdva disainiga kaalud sobivad iga ühe koju. Mitmesugused kaalud on veelgi soodsama hinnaga. Kaalud võivad erineda kattematerjali, suuruse, massi ja muude omaduste poolest. Kõik kaalud on väga erinevad, kuid anname Sulle oma lubaduse, et nende klass ei vea sind alt.

USALDUSVÄÄRSED ARVUTID IGALE MAITSELE JA IGAS HINNAKLASSIS

Meie poes on vaid kvaliteetsed ja kauakestvad arvutid. Tihtipeale me enam ei märka, kui suur osa meie elust on arvutid. Sellepärast soovime kõigile meelde tuletada, et samuti sel aastal on meie arvutid kampaaniahinnaga. Meie kauplusest leiad arvutid sellistelt tunnustatud tootjafirmadelt nagu Apple, Acer, Dell, Lenovo jmt.

KÕLARID – SELGE HELI IGAL POOL

Kvaliteetse heli austajate jaoks on kõlarid hädavajalik lisaseade kodus. Meie toodete seas erinevat sorti kõlarid – juhtmevabad kõlarid, arvutikõlarid ja dokid. Kiire elutempoga inimestele sobivad ka hästi väikesed kõlarid, mis mahuvad taskusse ja mis mängivad Bluetooth ühenduse kaudu. Kui Sulle on oluline mugavus, leiad valikust sellised kõlarid, mida saab juhtida kaugjuhtimispuldi abil.

1A.EE TELEFONID – TARK VALIK

Kaupade seas on erinevat tüüpi telefonid, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovidele. Kõik telefonid on eraldi kategooria all, kus saad eraldi valida ka telefoni firmamärgi või täpse mudeli ning seda või neid muude telefonidega võrrelda. Kõik telefonid on soodsas hinnaklassis!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s