LAENUTA TELK – ÜRITUS LÄHEB HÄSTI IGAL AJAL!

telkide rentMeie abil on peotelkide rentimine lihtne ja mõnus. Meie firma põhiline on telkide rent. Aga tegeleme samuti peo inventari väljarentimisega – põrandad, paneelid, lava, soojendid jmt.

Mitmekülgsete omadustega Akurats telgid täidavad ka kõige valiva tellija nõudmised. Mõistagi ei ole sobilikud kõik telgid Sinu sündmuseks. Akurats koduleheküljel on spetsiaalne rubriik, mis juhatab Su kasulikuma variandini. Kvaliteetsuse järgi on meie telgid väga kõrgel tasemel.  Väiksemad ja lihtsamad telgid saab klient tarnida ja kokku panna ise. Aga need telgid, mis on suuremad ning keerulisema konstruktsiooniga, vajavad monteerimiseks asjatundjate abikätt.

 Meie peotelkide valikust leiad kindlasti enda jaoks sobiliku! Enne peotelkide seast ühe välja valimist – uuri järgi, millist tüüpi pidustustega tegu on. Juhul kui tegu on energilise peoga, tuleb valida suurte peotelkide seast, et pidulistel oleks piisavalt ruumi liikuda ja tantsida. Akurats asjatundjad aitavad peotelkide seast valida täpselt Sinu ürituseks parima variandi. Meie juurest on peotelkide rentimine väga mugav!

Laenuta telk ja telgi lisad ühest kohast!

Kavandades üritust, sageli pisiasjad lähevad meelest – selle ära hoidmiseks oleme lisanud internetileheküljele eraldi rubriigi lisateenustega.

Lava rent koos heakvaliteedilise telgiga

 Lava rent meie juurest on hea otsus. Kui oled kutsunud oma peole esinejaid – ansamblit, lauljaid, kõnelejaid – siis peaksite kindlasti mõtlema ka lava rentimisele. Akurats lava koosneb mitmest tükist ning lava kuju ja kõrgust saab kohandada nii nagu kliendile kõige paremini sobib. Juhul kui Sul puudub info selle kohta, milline on lava programm, on nelinurkse ülesehitusega lava rent kõige arukam.

Lisaks ülesehitusele, on võimalik reguleerida samuti lava kõrgust. Lava kõrgus sõltub samuti sellest, mis tegevused on laval planeeritud. Kõrgem lava on ratsionaalne valik massilise ürituseks.

Lava rent meie firmast on väga mugav ja lihtne, kuna meie töötajad hoolitsevad kõige Sinu tellimusega seonduva eest.

Soojendid öiseks ürituseks

Mitmete ürituste puhul, eriti külmemal ajal toimuvatel, on üsna oluline, et telgis seisaksid soojendid. Soojendid, mida meie pakume on gaasiballoonidega. Akurats soojendid on kasutamiseks nii sees- kui ka väljaspool telki.  Kui laenutada soojendid, ei pea Sa külma ilma pärast muret tundma.

Telkide rent on  lihtsamast lihtsam!

Telkide rent sisaldab kõiki laenutamise etappe – tellimine, kohaletoimetamine, üles panemine ja maha võtmine.

Esimene samm on välja valida telgi tüüp. Järgmisena täida tellimisvorm ja ning oota meie kõnet või e-kirja.

Meie telkide rent ei vea Sind alt!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s