1A.EE TÄHISTAB SUVE PERIOODI LÕPPU RÕÕMSATE HINDADEGA!

images (2)1a.ee kauplus on tegutsenud Eestis, Lätis ja Leedus juba üle 10 aasta. 1a.ee on loonud kasulikud otsesuhted paljude juhtivate tootjafirmadega, mis annab võimaluse meie firmal müüa kaupa parima Eestis. 1a.ee hoolitseb selle eest, et klient jääks kaubaga alati rahule ning sellepärast on 1a.ee personal alati aldist Teid nõustama. Garantii 1a.ee poe toodetel on alates 2 aastast.

LEGO KONSTRUKTORID SUURTELE NING VÄIKESTELE

Meie veebikaupluses leiad huvitavaid Lego komplekte, mis on sobilikud mängimiseks igale vanusele. e-kaupluse Lego toodete all on kirjeldus, mille järgi saate valida lapsele sobiva. Kaubavalikus on ka eraldi välja toodud Lego mängukomplektid mis on sobilikud tüdrukutele või poistele. Suvel on kõik Lego komplektid soodushinnaga!

KÕRVAKLAPID – PRIVAATSUS JA MUGAVUS

1a.ee kõrvaklapid edastavad puhta heli teisi häirimata. Tootevalikus on erinevad kõrvaklapid – vaakum, kõrvapealsed, nööpkõrvaklapid ja suured kõrva peal toetuvad kõrvaklapid. Konverentsikõnede tegemiseks on kõige sobilikumad kõrvapealsed kõrvaklapid, mis katavad su kõrva täielikult ning mille külge on kinnitatud mikrofon. Kui otsid klappe, mis lisaks kvaliteetsele helile ei laseks ümbritseval ümbritseval müral sind häirida, siis telli in-Ear kõrvaklapid.

SÜLEARVUTID KOOLIAASTA ALGUSEKS

Madala hinnaga sülearvutid kõigile, kes kes kasutavad arvutit igapäevaselt – kas töö tegemiseks või koolis.  Avara ekraaniga sülearvutid on mugavad kõigile, kes töötavad arvutiga iga päev. Praegu on peaaegu kõik 1a.ee sülearvutid kooliaasta alguse puhul allahinnatud.

TELGID – VÄRSKES ÕHUS IGA ILMAGA

Kätte on jõudnud viimane hetk matkama minna! Pakkumises leiad mitmekülgsed ning kvaliteetsed telgid, mis on mõeldud 2-le või 4-le inimesele. Valikus olevad telgid erinevad oma omaduste poolest, mis on loetletud vastava telgi mudeli all kirjelduses. Eriti soodsad on sel suvel heakvaliteedilised Freetime telgid.

SINU ISIKLIK BATUUT

Meie valikus on korralik 3.05 meetri läbimõõduga batuut.  Meie batuut on kaitsevõrguga, mis on vajalik õnnetuste ennetamiseks. Batuut on lihtsa ülesehitusega. Muuda õues oldud hetked veel rõõmsamaks ning telli Besk Trampoline batuut esimesel võimalusel!

LEIA OMALE KORRALIK JALGRATAS

Meie valikus on jalgrattad lastele ja nende vanematele. Täiskasvanutele sobilikud jalgrattad ning lapsele mõeldud jalgrattad näed 1a.ee netilehel eraldi rubriikide alt. Jalgratas on lahe sõiduvahend, mis muudab paremaks Su tasakaalu tunnetus ning tervist üldiselt. Et leida omale kõige sobilikum jalgratas – märgi ära jalgrattad, mis Sulle kõige rohkem meeldivad ning lisa need võrdlusesse. Võid olla kindel, et Sinu unistuste jalgratas on meil jalgrataste seas.

RULLUISUD – RULLIDES LÄBI SUVE!  

Meie kaubavalikus on mitmekülgsed rulluisud kõikide jaoks. Rulluisud on ideaalne vahend trenni tegemiseks, sest ei ei kurna liigselt Su liigeseid, samas tõstes kogu keha toonust. Parima hinna eest rulluisud leiad ainult meie kauplusest 1a.ee.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s