RENDI TELK – ÜRITUS LÄHEB KORDA IGAL AJAL!

4Akurats kauaaegne töökogemus peotelkide rentimisel täidab Sinu soovid! Akurats peamine on telkide rent. Lisaks tegeleme ka lisavarustuse rentimisega – puitpõrandad, plastmasspaneeli, lava, soojendid jmt.

Akurats kaubavalikus on telgid igaks ürituseks. Mõistagi ei sobi kõik telgid Sinu sündmusele. Koostasime artikli, mille abil teha parim variant. Aga võid olla kindel – kõik meie telgid on korralikud.  Väiksemad ja lihtsamad telgid saab laenutaja transportida ja üles seada ise. Suuremad telgid on aga keerukama konstruktsiooniga ja neid on võimalik ka enda soovide järgi kohandada – juurde panna ning eemaldada sissepääse ning aknaid.

Kõige õigema pulmatelgi leidmine võib tunduda väga keeruline, kuid muretsemiseks pole põhjust – meil on laiahaardeline peotelkide sortiment. Enne peotelkide seast ühe välja valimist – uuri, millist laadi sündmusega tegemist on.  Kui tähtpäeval on kavas tantsud või teistsugused hoogsad mängud, siis tee oma valik suurte peotelkide hulgast. Akurats töötajad aitavad peotelkide hulgast leida just Su sündmuseks parima telgi. Akurats on kvaliteetseim peotelkide rent Balti riikides!

Telli telk ning telgi inventar ühest kohast!

Planeerides sündmust, tihtipeale pisiasjad ununevad – selliste juhtumite ära hoidmiseks oleme lisanud internetileheküljele eraldi lisateenuste kategooria.

Akurats lava rent

 Lava rent meie juurest on hea otsus. Soovitame mõelda lava rentimisele eriti rahvarohkete sündmuste puhul, kuhu on plaanitud esinejad. Meie lava on võimalik üles panna erinevates suurustes ja erineva kujuga.  Kandilise lava rent on kõige targem valik, kui ei ole teada täpset lava kava.

Lisaks ülesehitusele, saab reguleerida ka lava kõrgust. Lava kõrgus võib sõltuda samuti sellest, millised laval toimuma hakkab. Samuti peaks tellima kõrgema lava kui tegemist on suurema üritusega, kus on palju osavõtjaid.

Lava rent meie juurest on täiesti pingevaba, kuna Akurats professionaalid hoolitsevad kõige eest.

Soojendid öiseks ürituseks

Paljude sündmuste puhul, eriti jahedal ajal toimuvatel, on oluline, et telgis oleksid soojendid.  Meie soojendid toimivad gaasiballoonide abil. Meie soojendid on õhu soojendamiseks nii sees- kui ka väljaspool telki.  Kui tellid soojendid, ei pea Sa külma ilma pärast muret tundma.

Telkide rent Akuratsilt on nii lihtne!

Telkide rent sisaldab endas kõiki samme – tellimine, kohaletoimetamine, üles panemine ja maha võtmine.

Tähtsaim on uurida mis tüüpi telki Sa vajad. Teiseks täida tellimusvorm ja meie personal helistab või kirjutab Sinule.

Akurats telkide rent on alati Sulle toeks!

Siit leiad veel infot- http://akurats.com/est/varustus/soojendid/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s