RENDI TELK – ÜRITUS ÕNNESTUB IGA ILMAGA!

lavaAkurats pikaaegne kogemus peotelkide rentimisel aitab Su soovid täide viia! Telkide rent on meie firma põhiteenus, aga see ei ole ainuke. Veel on võimalik laenutada ka sündmuseks vajalikku lisavarustust – lauad, toolid, lava, soojendid, valgustuslambid jmt.

Akurats telgid

Erinevate omadustega Akurats telgid täidavad ka kõige valiva laenutaja soovid. Muidugi ei ole sobilikud kõik telgid Su sündmusele. Meie koduleheküljel on spetsiaalne artikkel, mis juhatab Su kõige õigema valikuni. Aga me kinnitame – kõik Akurats telgid on kvaliteetsed.  Pisemad ja lihtsama konstruktsiooniga telgid võib klient tarnida ja kokku panna ise. Suured telgid on keerukama konstruktsiooniga ning neid on võimalik lisaks ka oma nõudmiste järgi kohastada – lisada ja eemaldada uksi ja aknaid.

 Akurats peotelkide seast leiad kindlalt enda jaoks sobiliku! Peotelkide laenutamisel peab olema selge, kas tegemist on aktiivsema või vaiksema peoga. Juhul kui tegemist on aktiivse üritusega, tuleb valik teha kõige suuremate peotelkide hulgast, et peolistel oleks piisavalt ruumi liikumiseks ja tantsimiseks. Meie asjatundjad aitavad peotelkide hulgast valida täpselt Su sündmuse jaoks kõige sobivama telgi. Meilt on peotelkide laenutamine väga mugav!

Laenuta telk ja telgi lisad ühest kohast!

Et ükski üritusega seonduv pisiasi ei ununeks, soovitame tellida kõik lisavarustuse ühest kohast.

Lava rent koos telgiga

 Lava rent meie juurest on usaldusväärne otsus. Soovitame mõelda lava rentimisele eriti suuremate ürituste puhul, kus on kavas kõnepidajad. Meie lava on võimalik kokku panna mitut moodi – reguleerida lava kuju ja kõrgust.  Kui Sa ei ole kindel, missugune on lava programm, on kandilise ülesehitusega lava rent kõige arukam.

Samuti on võimalik muuta ka lava kõrgust.  Lava kõrgus võib sõltuda ka sellest, mis tegevused on laval planeeritud. Samuti peaks tellima kõrgema lava kui kui plaanid suurt üritust, kuhu on tulemas palju osavõtjaid.

Lava rent meie juurest on täiesti pingevaba, sest Akurats töötajad hoolitsevad kogu protsessi eest.

Kliki ja vaata rohkem- http://akurats.com/est/varustus/lava/

Õhtusel ajal soojendid telkki!

Mitmete pidude juures, eriti külmemal ajal toimuvatel, on tähtis, et telgis oleksid soojendid. Soojendid, mida meie pakume on gaasiballoonidega. Meie soojendid on kasutamiseks nii sees- kui ka väljaspool telki.  Juhul kui tellid soojendid, ei pea Sa külma ilma pärast muret tundma.

Telkide rent Akuratsilt on väga lihtne!

Akurats telkide rent sisaldab transporti, montaaži ning nõu andmist.

Oluline on välja uurida millist tüüpi telki Sul vaja on. Teisena täida tellimusvorm tellimisvorm ja me võtame lähipäevil sinuga ühendust.

Võid olla kindel, et Akurats telkide rent on alati usaldusväärne!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s