1A.EE TÄHISTAB AKTIIVSE PERIOODI LÕPPU MADALATE HINDADEGA!

1a.ee internetipood tegutseb Balti riikides juba üle 10 aasta. Ostes tooteid 1a.ee koduleheküljelt, võid surmkindelolla, et soetad soovitud eseme parima hinnaga. 1a.ee kvalifitseeritud töötajad on igal ajal valmis vastust andma kõigile kliendi muredele. Garantii 1a.ee kaupluse toodetel kehtib alates 2 aastast.

XBOX – MÄNGUKONSOOL MIS MEELDIKS IGALE ÜHELE

Mängukeskus Xbox on lõbus mäng vaba aja sisustamiseks. Müüme Sinule suvehooajal Xbox mängukonsooli väga madala hinna eest. Samuti on soodustoodete seas samuti kõik Xbox mängukonsooli lisatarvikud, sellised nagu pult, kõrvaklapid või erineva mälumahuga kõvakettad.  Muidugi valisime ka soodustuste sekka Xbox mängud igas žanris.

LAUAMÄNGUD IGALE MAITSELE JA VANUSELE

Käes on aeg, mil ideed ilma pärast õues aja veetmiseks järjest vähenevad, aga lauamängud on suurepärane variant aja sisustamiseks iga ilmaga. Erinevat tüüpi lauamängud, mida saab mängida peaaegu igal poole. Samuti on tellimiseks lastele mõeldud arendavad ning õpetlikud lauamängud. Ja muidugi on ka paljud lauamängud suvel allahinnatud.

TELGID – VÄRSKES ÕHUS IGA ILMAGA

Suvi jõuab varsti lõppu, kuid reaalselt veel on aega veel korra looduses puhata. 1a.ee internetikaupluses on nii ühe kui ka mitme inimese telgid. Valikus olevad telgid on erinevate omadustega, mis on loetletud vastava telgi tüübi juures kirjelduses. Eriti soodsate hindadega on sel suvel korralikud Freetime telgid.

BATUUT SINU AIAS

Meie batuut on sobivas suuruses hüppamiseks igale vanusele. Meie batuut on võrguga, mis on hädavajalik õnnetuste vältimiseks. Samuti on 1a.ee batuut lihtsasti kokkupandav.  Tee aias veedetud aeg veel lõbusamaks ja osta Besk Trampoline batuut kohe!

SINU UUS JALGRATAS 1A.EE-S!

Oleme valinud 1a.ee toodete sekka erinevad jalgrattad igale maitsele. Täiskasvanutele sobilikud jalgrattad ning laste jalgrattad näed meie kodulehel eraldi rubriikide juures. Jalgratas on vahend, mis aitab Sul hoolt kanda enda füüsilise tervise eest. Selleks, et valida endale kõige sobilikum jalgratas, kasuta meie netilehel kaupade võrdlemise riista – märgi ära need jalgrattad, mis Sulle kõige enam imponeerivad ning võrdle nende erinevusi. Sinu tuttuus jalgratas ootab sind meie kaupluses!

RULLUISUD – RULLIDES LÄBI SUVE!

Meie toodete seas on erinevad rulluisud igaühele.  Rulluisud ei väsita Su põlvi ega tee liiga jalgadele, siiski samas töötab Sinu keha samamoodi nagu jooksutrennis. Kõige parema hinna eest rulluisud leiad vaid meie e-kauplusest 1a.ee.

Rohkem infot näed siit- http://www.1a.ee/turism_ja_puhkus/rulluisud

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s