Balti riikide kõige suurem veebipood 1a.ee üllatab oma ostjad ikka ja jälle. Veendu oma silmadega!

elektroonikaMeie kaubavalikust leiab igaüks endale midagi meelt mööda, kuna kampaaniatoodete loetelu on pikem kui kunagi varem!

Terves maailmas tuntud arendavad Lego mängukomplektid on meil hetkel vägagi heade hindadega. Lego mänguklotsid on meelt mööda nii lastele kui ka täiskasvanutele. Teil on võimalik valida mitme raskusastme vahelt. Lego mängukonstruktor sobib kinkimiseks mõlema soos esindajatele.

Soovid linnast eemale saada? Mine matkale! Telgid, magamiskotid ja muu matkavarustuse leiad märksõna alt – Turism ja puhkus. 1a.ee teeb sinu puhkuse täiuslikuks, kuna pakkumises on vaid kvaliteetsed telgid parimatelt pakkujatelt. Kui telgid looduses, mõtle samuti sellele, et sul oleks kaasas ka ülejäänud matkavarustus.

Pidage meeles, et matkama minnes on oluline, et oleksid telefoniteel alati kättesaadaval või vähemalt sul oleks võimalik vajadusel ise kõnet teha. Paljud nüüdisaja telefonid on väga mitmekülgsete võimalustega, kuid metsas nendest eriti kasu pole – tähtis on, et telefoni aku kestvus oleks võimalikult pikk. Tänapäeval võib juba tunduda telefon nuppudega ja ilma puutetundliku ekraanita vanamoodne, aga just need telefonid on väga vastupidavad. Kui siiski soovid vastupidavat nutitelefoni puutetundliku ekraaniga, siis CATerpillar telefonid on kõige parem valik.

Korralikud kõlarid teevad videomängu veelgi kaasahaaravamaks. Meie internetipoes on ainult heakvaliteedilised kõlarid, mis sobivad ühendamiseks nii teleri kui ka arvutiga. Mõistagi võib vali müra segada teisi majaelanikke ja kõrvaklapid on sellisel juhul parim asendus kõlaritele.  Kirjuta otsingusse märksõna “kõrvaklapid” ning vali välja endale kõige sobivam. Kõrvaklapid ja kõlarid on selle jaoks, et edastada heli heakvaliteediliselt.

Suvekampaaniate seas on ka erisugused kodumasinad, mis abistavad majapidamises. Kodus on kõige tähtsam, et suur kodutehnika oleks töökorras.

Suvisel ajal on tähtis, et elektroonika seadmetest oleks kindlasti töökorras külmkapp. Kvaliteetsed külmikud ei tekita müra ning on säästlikud. väiksemad, suured, integreeritavad külmikud – kõik need külmiku eritüübid on esindatud 1a.ee elektroonika poes.  Meie internetipoes 1a.ee on kõik külmikud praegu soodsamad kui kunagi varem!

Samuti on pesumasinad igal aastaajal suureks abiks majapidamises. Pestes pesu pesumasinaga, säästad aega ja vett.  Ka pesumasinad võivad olla erisugused – kui kodus on ruumipuudus osta väiksem pealt laetav pesumasin, aga kui ruumi on palju vali eest laetav. Kõik pesumasinad on mugavalt kasutatavad ning ei vea sind alt, kui ostad endale sobiva 1a.ee e-poest!

Paljud meist on teavad seda tunnet kui kohvi hommikul jääb joomata. Kohvimasinad on olnud juba pikka aega kasutusel kohvikutes ja restoranides just sel põhjusel, et aega säästa ja keskenduda tähtsamatele asjadele. Meie tootevalikus  on kohvimasinad, mis on mugavad kasutamiseks ka kodus.   Tootevalikus on sellised kohvimasinad, mis sobivad ka kontorisse ja kohvikusse.

1a.ee on juhtiv elektroonika internetikauplus Eestis, Lätis ja Leedus. Elektroonika ning kodumasinad on 1a.ee kaupluses eriliselt madalate hindadega ning see võtab sõnatuks nii mõnegi. Meie ettevõte on pikaajaline koostööpartner juhtivate tootjafirmadega, et meil oleks võimalik inimestele pakkuda kodutehnikat ning muud kaupa parima hinnaga. Meie üks eesmärkidest on pakkuda klientidele parima hinnaga neid tooteid, mis on koduses elus kõige vajalikumad. Sellepärast on kodumasinad ning kodutehnika alati parima hinnaga meie veebipoes.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s